reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

Dla mam z warszawy to ja polecam sklep "mama i tata" w Starych Babicach...wybor - przeogromny, ceny - nizsze niz w sklepach na terenie warszawy - nawet jesli chodzi o takie male osiedlowe sklepiki...kupuje tam odkad urodzil sie moj starszy syn... :)
 
reklama
Ja wszystko oglądam najpierw w sklepie, a potem kupuję większość rzeczy na Allegro, bo można zaoszczędzić na nowych rzeczach do kilkuset zł, tam są rzeczy bez marży sklepowej i jest naprawde tanio a ja się nigdy jeszcze na nacięłam. Kupowłam nawet wózek w ten sposób, bo był o 250 zł tańszy niż w sklepie, o ciuszkach dobrych marek nie wspominawszy.
 
Buziaki! Czekamy an nasz pierwszy Cud i bede wdzieczna jesli ktores z was mieszkajace poza granicami Polski robily zakupy w polskich sklepach, ktore zgodzily sie wyslac za granice. Ja de tej pory nie trafilam, bede wdzieczna za linki!:-)
 
O rany, teraz cuda dla takiego maluszka można kupić w zasadzie wszędzie:) Grunt to dobrze porównać ceny, bo sa to samo można zapłacić nawet 100 zł więcej - u lichwiarzy pewnie:)
 
Czesc dziewczyny!
Jestem studentką V roku WUM. Obecnie piszę pracę mgr, w związku z tym mam gorącą prośbę, a mianowicie proszę o wypełnienie mojej ankiety na temat "Sposobu żywienie kobiet w ciąży". Ankieta nie jest czasochłonna, bo zawiera jedynie 16 pytań ;]. Pełna anonimowość.

Oto link do ankiety:
Sposób żywienia kobiet w ciąży - www.ankietka.pl

Z góry dziękuje za poświęcony czas na wypełnienie ankiety. Pozdrawiam

Ania :-)

PS. Trzymam za Was kciuki!!!
 
Witam przyszłe mamusie:). Czy jest może na forum ktoś z Łodzi, kto mógłby wskazać, gdzie u nas w mieście można dość tanio kupić wyprawkę dla dziecka, tzn. najbardziej mnie ubranka interesują, wózek, rożek i kosmetyki. To już 19 tydzień, czyli 5 miesiąc? Czyli około czerwca można zacząć zakupy. Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny!

Dziękuje Wam za wypełnienie ankiety na temat „Sposobu odżywiania kobiet w ciąży”. Jestem Wam bardzo wdzięczna za to. Jeśli któraś z Was nie wypełniała jej jeszcze i ma ochotę to uczynić podaje link:

Sposób żywienia kobiet w ciąży - www.ankietka.pl

Z góry dziękuje Wam i good luck w czasie porodu- będzie dobrze, trzymam kciuki!!! Pozdr.

Ania:-)
 
reklama
Do góry