reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

reklama
ja to kupuję w Internecie, szczególnie znane dobre marki, jak chicco, fisher price itp. bo są taniej niż w normalnych sklepach, ciuszki to przede wszystkim dostaję to się nie martwię tym bardziej, że u niemowląt to każdy ciuszek na dwa razy jest.
 
ja to kupuję w Internecie, szczególnie znane dobre marki, jak chicco, fisher price itp. bo są taniej niż w normalnych sklepach, ciuszki to przede wszystkim dostaję to się nie martwię tym bardziej, że u niemowląt to każdy ciuszek na dwa razy jest.

Ja tak samo dużo ubranek dostałam z Anglii od ciotki troszkę znajomi jako prezent kupili, a więc na razie mam. Od czasu do czasu kupuję w sklepie tym top-maluszek.pl
 
Sprzedam ubranka po córeczce, większość ubranek jest w kolorach uniseks dlatego pasują dla dziewczynki jak i chłopca. Ubranka od rozmiaru 56 do 74. Mam do zaoferowania takze 2 sztuki spodni ciązowych na jesien/ zimę, 3 sukienko tuniki i pas poporodowy. Proszę pisac na kama3@o2.pl wyślę zdjęcia. Cena do ustalenia. Ubranka są jak nowe, córeczka niektórych nie założyła nawet raz. Serdecznie zapraszam.
 
reklama
witam serdecznie! jestem mamą sierpniową 2013, mam do sprzedania detektor tętna płodu, gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o prywatną wiadomość. Detektor kupiłam nowy w 25 tygodniu ciąży, używałam do samego końca, jest sprawny w 100 procentach.
 
Do góry