reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

Ja tam polecam pochodzic po galeriach i jakichś sklepach. Jakoś nie mogę się przekonać do zabawek kupowanych przez internet. Nigdy jakoś nie mogę ich zobaczyć i dotknąć by wiedzieć czy będą dobre. No a takich sklepów w galeriach znajdziesz całą masę więc nie ma problemu z wyborem :)
 
reklama
Szanowne Panie.
Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka.
W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety.
Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej.
Dziękuję
https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html
 
Ja wszystko kupowałam w sklepie musiałam dotknąć obejrzeć no i sprawdzić dokładnie producenta. Nie chińszczyznę!!!
 
Z doświadczenia polecam po prostu olx :)
Można kupić rzeczy nowe jak i używane w okazyjnych cenach, a rzeczy dla noworodków służą ludziom krótko i potem starają się ich pozbyć. My kupiliśmy używany przewijak z wanną i komodą tzw. 3w1 za 100zł, a taki mebelek kosztuje w sklepach 600zł. Udało nam się też kupić monitor oddechu z nianią elektroniczną wart 600zł. za 200... Myślę, że to dobra opcja by trochę zaoszczędzić w okresie w którym lista wydatków wydaje się nieskończona.
Pozdrawiam
 
Niestety jest dość drogie ok.560zł,ale w hurtowej cenie jest troszke tańsze ok.515zł.Ale my zdecydowaliśmy się na nie bo ma dużo funkcji i za tą cenę moim zdaniem się opłaca.
Poszukajcie jeszcze używanych ja za bardzo podobne zapłaciłam 150 zł a łóżeczko jest w stanie idealnym i posłuży jeszcze dłuuugi czas ;)
 
reklama
Jeśli chodzi o witaminki w ciąży to zdecydowanie mogę polecić prenatale. Mają dobry skład i nie są drogie. Dodatkowo mają wysoką przyswajalność.
 
Do góry