reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

Rzeczy używane jak najbardziej można kupić, typu łóżeczko czy wózek, ja tez tak zrobiłam ale oczywiście zależy jeszcze co, to ma być. Myślę, że jednak rzeczy osobiste do higieny i drobne akcesoria dla maluszka jednak powinny być nowe i dobrej jakości. I z tego co wiem, co słyszałam to materac dla dziecka też powinien być nowy, bo się wyrabia i odkształca.
 
reklama
Ja spoko akcesoriów takich jak pościel, kocyki, otulacz czy kokon kupiłam na Sleepee. Firma godna zaufania, produkty fajnie zrobione z dbałością o najmniejszy szczegół i do tego pięknie się prezentują.
 
Mnie gin poza kwasem foliowym nie kazał brać witamin :) także nie biorę, lepiej czerpać je z pożywienia. Ja szukam używek jak wózek czy łóżeczko w odpowiednich grupach na FB. Czasem są darmowe, czasem za grosze i duży wybór. Ale to moje 3 dziecko i nie mam jazdy na konkretne przedmioty i wydawanie kasy :) bardziej byle nie było zniszczone i praktyczne czy wygodne, a ciuchów nowych raczej nie mam zamiaru w ogóle kupować... szkoda pieniędzy na nowe moim skromnym zdaniem
 
Ja bardzo lubię kupować ubranka dla dzieci w ZARA jak i w H&M. Nie są takie drogie, a dzieciaki tak szybko wyrastają ze wszystkiego. Sądzę ze ubranka mają dobry materiał i tez zawsze jest jakiś modny krój w kolekcjach. Podoba mi się również ze niektóre ubranka są dostępne dla dorosłych i można się ubrać pod ten sam kolorek ;)
 
A ja zawsze stawiam na używane przedmioty i nigdy nie zawiodłam się na tych zakupach:) a co do witaminek, to mój lekarz kiedyś zalecił mi suplementy dla mam karmiących, ponieważ obawiałam się problemów z laktacją i ponadto przyjmowałam kwas foliowy.
 
reklama
Do góry