reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

No dokladnie :) ja kosmetyki do pielegnacji i takie rzeczy jak smoczki czy butelki sobie zamawialam na Notino, wszystko w jednym miejscu ;)
 
reklama
A powiedzcie mi dziewczyny, czy jest sens kupować smoczek i butelki juz przed urodzeniem, czy moze lepiej poczekac? w sumie nie wiadomo, czy sie przydadzą
Ja kupiłam i mi się nie przydały wcale. A mam kilka butelek i smoczków. Myślałam, że może drugie dzidzi będzie chciało, ale niestety. Super zestaw startowy leży w szafie i się zastanawiam, czy miesięczne dziecko jeszcze zaakceptuje butelkę...
 
Tak teraz myślę, że mi się nie przydały, ale próbowałam dzieciom dawać. Jakbym nie miała smoczka to i tak bym kupiła, żeby spróbować podać. Butelki raczej bym nie kupiła, bo nie mam problemów z karmieniem.
 
Dorzucam kilka linków od siebie:
- ubranka - polska marka Dolce Sonno - ceny są wręcz bardzo niskie, a jakość rewelacyjna. Mają piękne wzory. Początkowo się obawiałam jakości za tą cenę, ale naprawdę rzeczy są świetnie wykonane - Link do: Slodkisen


- wózek - wybralismy, ale jeszcze nie zamówiliśmy z uwagi na odgruzowywanie mieszkania ;) Wózek tez z polecenia, poza aspektem zwrotnosci itp naprawdę pięknie wygląda


- łóżeczko - nie mogę sie przestać nim zachwycać :) Kupiliśmy CHicco next2me Magic - jesteśmy bardzo zadowoleni, świetnie się komponuje z naszym łóżkiem, ma opcję kołysania, dostęp do maluszka za pomoca jednego przycisku za pomocą, którego opuszcza sie bok łóżeczka.

Hej właśnie przeglądałam posty i zaciekawiła mnieTwoja wypowiedz. Kompletuje wyprawke dla synka i chciałabym zamowic rzeczy ubranka dla maleństwa z dolce sonno. Jak tam wypada rozmiarówka? Czy 62 to 62 czy raczej wypadają na mniejsze?
 
Dziewczyny a jaką pościel wybrać? Bo powiem szczerze, że nie bardzo wiem. Jest w Internecie wiele sklepów. Wiele kobiet też szyje pościel do łóżeczek i są śliczne. Ale na pewno pościel powinna też być bezpieczna. Czy możecie coś doradzić?
Hej ja polecam pościel dla dzieci tylko z bawełny ( najlepiej gdyby jeszcze miała certyfikaty np Otex itp) Warto też poczytać opnie innych kupujących. Ja polecam sklep *spam* z trzech powodów :
1.Pierwszy to taki że mają naprawdę dobre pościele , gatunkowo i ceny też ok.
2.Mają darmową wysyłkę od chyba 100zł .
3.Bardzo duży wybór asortymentu .
Kupiła u nich dopiero dwa razy ale naprawdę mogę polecić mają również super pościel, które też rekomenduje , polska produkcja , wysoka gramatura oraz staranne wykonanie tak w skrócie.
Zależy też kto co lubi , oraz czy szukasz pościeli dla dorosłych , dzieci czy młodzieży , oraz jaki kto ma gust czy wystrój sypialni, warto szukać przeglądać i czytać.
Mam nadzieje że mogłam pomóc.

Pozdrawiam dziewczyny.
 
Hej właśnie przeglądałam posty i zaciekawiła mnieTwoja wypowiedz. Kompletuje wyprawke dla synka i chciałabym zamowic rzeczy ubranka dla maleństwa z dolce sonno. Jak tam wypada rozmiarówka? Czy 62 to 62 czy raczej wypadają na mniejsze?
Kupowałam body i półśpiochy z dolce sonno i mają bardzo fajne materiały, ale rozmiarówka jest dość mała. Mój syn urodził się mając 58 cm, a ja miałam ze sobą ubranka z dolce sonno na 56 w szpitalu i mąż musiał dowozić mi większe, bo musiałabym syna w nie mocno wciskać 😅
 
Do góry