reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

reklama
mogę Ci narazie powiedzieć o wózku. ja zamówiłam z polskiej firmy, podobno sa bardzo dobre i nie są zbyt drogie, bo w zestawie jest nosidełko, fotelik do samochodu, jest na pompowanych kołach, co jest potrzebne, bo dzidziuś nie odczuwa tak wstrząsów, do tego są dodatkowe folie, jest to porządny wózek, masywny, dodatkowo na resorkach, których twardość można regulować. jest z możliwością na przerobienie go na spacerówkę. można odpinać różne części w wózku, także będzie chłodny na lato a ciepły na zimę. polecam, dostępny w wielu fajnych kolorach. nie znam nazwy firmy, ale jest to jedyna polska firma, któras niedawno dostała atest. wózek szybko się niszczy, także lepiej w niego zainwestować na początku, a nie kupować kolejnego po jakimś czasie. są i takie, w których kółka bardzo szybko odpadają. także zwróć na nie uwagę przy zakupie. ja za swój wózek dałam niecałe 1000 złotych.
 
zresztą najlepiej jak wejdziesz sobie na google i tam wpiszesz hasło z np. akcesoria dla dzieci, jest naprawdę wiele sklepów internetowych z takimi rzeczami.
 
Ja polecam wózki Roan Marita. Na google znajdziecie strone producenta albo sklepy które oferują te wózki.
Ja już zostałam obdarowana od dziadzia dzidzi wypasionym wózkiem klasycznym Inglesiny. :-DKoszt takiego wóżka to 3500zł a na Allegro używany znalazł się za 1000zł i jest w stanie idelanym! Wcześniej jednak zamierzałam kupić Roan Marite bo ma super ceny i wygląd:tak:( ja wolę taka kalsyke).

A łóżeczka to Klupś! Dostępne na necie i w hipermarketach.
 
A czy znacie jakies niedrogie sklepy w ktorych można mieć nadzieje na jakies znizki przeceny lub promoce?
 
Poszukaj na allegro. Ja kupowałam dla dzieci zwykle "paczki", bo wtedy tylko raz płacisz za transport, ale jak kupowalam pojedyncze rzeczy to starałam sie albo kupic w okolicy i odebrać sama albo kilka rzeczy od jednej osoby. A naprawdę większość rzeczy jest w bdb stanie i nadaje sie do późniejszej odsprzedaży.
 
Witam:-)
ja planuję polatać po hurtowniach, pospisywać to co mnie interesuje, przetestować wózki - i porównać ceny na allegro:-)
a co do ciuszków to rzeczywiście na allegro można kupić fajne, używane ale w bardzo dobrym stanie:-)
 
reklama
Do góry