reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

reklama
Ja nie jestem przesądna i stwierdziłam, że jeżeli od samego początku zacznę kupować różne rzeczy wtedy więcej będę mogłą kupić :))))
Jeżeli chodzi o łóżeczka i takie domowe sprzęty bardzo podobają mi się rzeczy Graco Graco Europe - Home, mają przepiękne wzory
a ja nie za bardzo lubię takie typowo dziecięce rzeczy, jak np wszystko jestw misie albo króliczki to ja mam lekką alergię :)

Łóżeczko chciałabym kupić w Ikea, bo wszystkie które mi się podobają kosztują straszną kasę, tzn no 2000 to chyba za dużo, nie sądzicie?
Chociaż piękne rzeczy mają w sklepie StudioPetito: moulin roty,djeco,haba,pasito a pasito,kaloo i inne ale właśnie troszkę drogie, zwłaszcza mebelki. Czy macie jakieś doświdczenia w łóżeczkami z Ikea? To moja pierwsza ciąża i nie wiem na co zwrócić szczególną uwagę jeżeli chodzi o zakup łóżeczka.

A może są jakieś rzeczy,które polecono Wam a potem okazało się, że są totalnie nieprzydatne?
 
Zufibaby, moja kolezanka poleciła mi łózeczko z Ikei takie za około 100zł, zwykłe drewniane, zakupiliśmy takie do pokoiku synka który ma u moich rodziców, dzis Stas ma jedenascie miesiecy a łózeczko spisuje sie doskonale, od samego poczatku. w domu mam drogie łózeczko glucka i jesli chodzi o jakosc i funkcjonalnosc to niczym sie one nie róznia.
a jesli chodzi o wiaderko do kąpieli to dla mnie kosmos, z pewnoscia nie kapałabym tak dziecka.nie wiedziałabym jak sie za to zabrac...
 
Witam,
przy zakupach internetowych zwracajcie uwagę na koszty przesyłki oraz jednak jeśli nie kupoiwałyście wczęsniej w tym sklepie nie róbcie przelewu. Ja od lipca czekam na zamówienie (mam nawet nr zamówienia) i mimo kilku mejli, zostawienia wiadomości na gg NIKT się ze mną nie skontaktował - na szczęście zamówienie było za pobraniem.

z usług tych sklepów korzystałam i mogę polecić:
Strona główna | Sklep internetowy Bajkowachatka wózki dla dzieci , łóżeczka, foteliki samochodowe, kojce, leżaczki, akcesoria niemowlęce, meble dla dzieci, krzesełka do karmienia, komody kąpielowe, kosmetyki, zabawki
Zabawki drewniane, edukacyjne, puzzle, dla dzieci, pokój dziecięcy, pacynki, jeździki, klocki, lalki
osesek.pl sklep dla rodziców małych dzieci - zabawki drewniane, zabawki edukacyjne, książki dla dzieci, karmienie dziecka
szybko, sprawnie, miła obsługa i kontakt, w przypadku braku towaru panie się ze mną kontaktowały.
Jak znajdę jeszcze jakieś linki to wrzucę.
 
Jeśli chodzi o to najtańsze drewniane łóżeczko z Ikei to mogę je śmiało polecić. Uzywamy go od 15 miesięcy i jest super. Wydaje mi się, że niczym się nie różni jakością od innych. Jeśli komuś nie zależy na szufladach i innych bajerach to można śmiało kupować. Do tego polecam komplety pościeli dziecięcej w Ikei- są super tanie a mają rewelacyjne wzory- nie takie cukierkowe.

A jeśli chodzi o zakupy przez internet rzeczy dziecięcych, to dla mnie zawsze najlepsze było Allegro. Większość sklepów dziecięcych i tak się tam wystawia więc można wszystko znaleźć w jednym miejscu.
 
Mam całą stertę ciuszków po moich chłopcach-body, kaftaniki,kurteczki,bluzeczki,śpioszki,pajacyki bawelniane,skarpetki,łapki niedrapki,czapusie,rożki,pościel do wózia,pajacyki z welurku,kombinezon,spodenki,ogrodniczki, komplety do chrztu(garniturki) ZA GROSZE. Jeśli ktos zainteresowany to więcej info na priv,zdjęcia wyśle.:-)
 
reklama
Jesli któras z was jest z warszawy lub okolic bardzo a to bardzo polecam ten sklep MAMA i TATA ceny hurtowe ostatnio kupywalam tam kosmetyki pieluchy,proszki do prania 3 koszule dla Siebie wydalam 200zł a ze placilam gotówka dostalam rabat przy kasie 15%:-)sklep jest naprawde wielki POLECAM warto pojechac i sie rozejrzyc!!!Mozna sie obkupic tanio i dobrze
 
Do góry