reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

rzeczy dla naszych dzieci

tygrysek3108

Wrześniowe mamy'07
Miasto
zachoniopomorskie
wiem, że każda z nas mówi o przesądach z zakupami dla dzieci, al e z doświadczenia rowniez wiem, ze trudno się powstrzymać z tym, jak tam u was jest?

reklama
H

Harsharani

Gość
Kiedy bylam jeszcze w polsce i chodzilam po roznistych sklepach to wlasnie ogladalam sobie duzo fajnych ubranek, wozeczkow itp.. Ale moja mama UPARLA sie, ze nic a nic mam nie kupowac.
jednak sama przemycila ;) malutenkie rekawiczki i chyba z 3 pare malutkich skarpetek, ktore pozniej kazdemu pokazywala i jak miala jakis dziwny nastroj to sobie wyciagala i chyba marzyla jak to bedzie babcia :p

Wiem ze musze sie rozejrzec za jakims fajnym lozeczkiem i wozkiem... Bo to chce miec porzadne...

tygrysek3108

Wrześniowe mamy'07
Miasto
zachoniopomorskie
ja najpierw musze przejrzeć zasób stryszku co po szymonie się nadaje dla nowego członka rodziny i zapytać rodzinke czy maja cos na zbyciu a później wyruszena polowania, najważniejsze czyli wózek i łóżeczko mamy teraz musimy zakupić kojec no i nowa pozytywke do łóżeczka bo stara szymek rozebrał na częsci

blimka

Wrześniowe mamy'07
Miasto
Dublin
ja jak wejdę do takiego sklepu z ubrankami wózkami łóżeczkami i innymi przyborami to potem wyjsć nie moge ale narazie nic nie kupuje, chociaż to wszystko takie słodkieeee jest i takie rozczulające

Ainaheled

marzec 2005/Wrześniowe mamy'07
Miasto
Kraków
Ja tak jak już pisałam przesądna nie jestem i jak coś mi się bardzo spodoba to kupuję. W przyszłym tygodniu chcemy się wybrać do Primarka, to jest taki wileki sklep z ciuchami, gdzie jest nieraz taniej niz w Polsce! No i na pewno coś pokupuję.
Ale dużo rzeczy mam po Lilce, też będę musiała zrobić przegląd, ale to dopiero jak zjadę do Polski, czyli gdzieś w lipcu.

majandra

Mamusia Maciusia 17/08/07
Miasto
z brzucha mojej mamy ;)
Ja jeszcze nie kupuje,bo to po prostu za wczesnie. Ogladalismy rzeczy moze ze 2 razy i na razie nam wystarczy (ceny!!!!!!!)

Wczoraj moja babci powiedziala,ze oszalalam na punkcie tego dziecka:szok::confused:
Chyba chodzi jej o to,ze opowiedzialam jej jak to dziecko moze teraz wygladac i co mu rosnie. Powiedziala,ze rozpiescimy naszego bobasa:-(

tygrysek3108

Wrześniowe mamy'07
Miasto
zachoniopomorskie
a ja dzisiaj byłam w swoim lumku u znajomej i zakupiłam dla siebie spodnie ciązowetakie cieniutkie na lato i 2 sztuki malutkich body z krótkim rękawkiem bo jak pamiętam to dla szymona takich nie miałam i wbijam w przesądy

H

Harsharani

Gość
Aina, ja tez uwielbiam Primarka :p Ponoc ciazowe spodnie tez tam mozna dostac ale bede musiala sobie poszukac :) A moze nawet dzis sie przejade...
:)
ja nie jestem przesadna, ale moja mama jest... co sie odbija na mnie...wrrrrr

tygrysek3108

Wrześniowe mamy'07
Miasto
zachoniopomorskie
jest bardzo przesadna i już kupiła skarpetki o ile pamiętam.
powiem tez wam jedno nie świrujcie na punkcie nowych ubrań dla maluchów bo za szybko rosna i czasem niektórych wogóle nie ubierzecie, jak dla szymka mam kilka sztuk zawsze nowych rzeczy ale baza to ubranka z lumpeksów i powiem że po upraniu lepiej wygladaja od tych polskich chłamów.

reklama

Inez81

Wrześniowe mamy'07
Miasto
Lublin
Ja uwielbiam szperać po lumpeksach. Ostatnio z ciekawością zerkam też na ubranka dziecięce. Są na prawde śliczne i z tego co wiem, rzeczywiście o wiele lepsze gatunkowo od niejednych nowych. O cenie nie wspomnę..
Nie kupuję jeszcze ubranek dla dziecka, chyba trochę za wcześnie na to. Poza tym w rodzinie mam parę małych dzieci, więc sądzę, że 'w spadku' też coś dostanę;-)

Do góry