reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

rzeczy dla naszych dzieci

tygrysek3108

Wrześniowe mamy'07
Miasto
zachoniopomorskie
Rozwiązania
0
wiem, że każda z nas mówi o przesądach z zakupami dla dzieci, al e z doświadczenia rowniez wiem, ze trudno się powstrzymać z tym, jak tam u was jest?

reklama
H

Harsharani

Gość
Kiedy bylam jeszcze w polsce i chodzilam po roznistych sklepach to wlasnie ogladalam sobie duzo fajnych ubranek, wozeczkow itp.. Ale moja mama UPARLA sie, ze nic a nic mam nie kupowac.
jednak sama przemycila ;) malutenkie rekawiczki i chyba z 3 pare malutkich skarpetek, ktore pozniej kazdemu pokazywala i jak miala jakis dziwny nastroj to sobie wyciagala i chyba marzyla jak to bedzie babcia :p

Wiem ze musze sie rozejrzec za jakims fajnym lozeczkiem i wozkiem... Bo to chce miec porzadne...

tygrysek3108

Wrześniowe mamy'07
Miasto
zachoniopomorskie
Rozwiązania
0
ja najpierw musze przejrzeć zasób stryszku co po szymonie się nadaje dla nowego członka rodziny i zapytać rodzinke czy maja cos na zbyciu a później wyruszena polowania, najważniejsze czyli wózek i łóżeczko mamy teraz musimy zakupić kojec no i nowa pozytywke do łóżeczka bo stara szymek rozebrał na częsci

blimka

Wrześniowe mamy'07
Miasto
Dublin
Rozwiązania
0
ja jak wejdę do takiego sklepu z ubrankami wózkami łóżeczkami i innymi przyborami to potem wyjsć nie moge ale narazie nic nie kupuje, chociaż to wszystko takie słodkieeee jest i takie rozczulające

Ainaheled

marzec 2005/Wrześniowe mamy'07
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ja tak jak już pisałam przesądna nie jestem i jak coś mi się bardzo spodoba to kupuję. W przyszłym tygodniu chcemy się wybrać do Primarka, to jest taki wileki sklep z ciuchami, gdzie jest nieraz taniej niz w Polsce! No i na pewno coś pokupuję.
Ale dużo rzeczy mam po Lilce, też będę musiała zrobić przegląd, ale to dopiero jak zjadę do Polski, czyli gdzieś w lipcu.

majandra

Mamusia Maciusia 17/08/07
Miasto
z brzucha mojej mamy ;)
Rozwiązania
0
Ja jeszcze nie kupuje,bo to po prostu za wczesnie. Ogladalismy rzeczy moze ze 2 razy i na razie nam wystarczy (ceny!!!!!!!)

Wczoraj moja babci powiedziala,ze oszalalam na punkcie tego dziecka:szok::confused:
Chyba chodzi jej o to,ze opowiedzialam jej jak to dziecko moze teraz wygladac i co mu rosnie. Powiedziala,ze rozpiescimy naszego bobasa:-(

tygrysek3108

Wrześniowe mamy'07
Miasto
zachoniopomorskie
Rozwiązania
0
a ja dzisiaj byłam w swoim lumku u znajomej i zakupiłam dla siebie spodnie ciązowetakie cieniutkie na lato i 2 sztuki malutkich body z krótkim rękawkiem bo jak pamiętam to dla szymona takich nie miałam i wbijam w przesądy

H

Harsharani

Gość
Aina, ja tez uwielbiam Primarka :p Ponoc ciazowe spodnie tez tam mozna dostac ale bede musiala sobie poszukac :) A moze nawet dzis sie przejade...
:)
ja nie jestem przesadna, ale moja mama jest... co sie odbija na mnie...wrrrrr

tygrysek3108

Wrześniowe mamy'07
Miasto
zachoniopomorskie
Rozwiązania
0
jest bardzo przesadna i już kupiła skarpetki o ile pamiętam.
powiem tez wam jedno nie świrujcie na punkcie nowych ubrań dla maluchów bo za szybko rosna i czasem niektórych wogóle nie ubierzecie, jak dla szymka mam kilka sztuk zawsze nowych rzeczy ale baza to ubranka z lumpeksów i powiem że po upraniu lepiej wygladaja od tych polskich chłamów.

reklama

Inez81

Wrześniowe mamy'07
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Ja uwielbiam szperać po lumpeksach. Ostatnio z ciekawością zerkam też na ubranka dziecięce. Są na prawde śliczne i z tego co wiem, rzeczywiście o wiele lepsze gatunkowo od niejednych nowych. O cenie nie wspomnę..
Nie kupuję jeszcze ubranek dla dziecka, chyba trochę za wcześnie na to. Poza tym w rodzinie mam parę małych dzieci, więc sądzę, że 'w spadku' też coś dostanę;-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
mata-kow Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 4520
m_j WyPrAwKa i niezbędne rzeczy dla naszych bobasów.. Dzieci urodzone w październiku 2007 142
Magdzik9111 Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia Lipcowe mamy 2018 139
creativo Przydatne rzeczy dla mamusi, zrób to sam, ciekawe linki, tutoriale, porady :) Dzieci urodzone w grudniu 2016 205
neska210 Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia Dzieci urodzone w grudniu 2012 800
buziak WYPRAWKA - czyli rzeczy potrzebne dla dzidzi i mamy ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 988
marta2411 Lista rzeczy do szpitala dla mamy i dziecka Archiwum mam wrześniowych'10 236
bazylia24 rzeczy niezbędne dla Maluszka Archiwum - maj'09 391
margot rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki Ciąża, poród, połóg 298
Patrycja35 Ciaza..odrzucenie od roznych rzeczy jedzeniowych:D Potrzebuję porady 25
G rzeczy La Millou Ogłoszenia - Warszawa 3
J Dziwne rzeczy sie dzieja, szczegolnie w nocy :( Roczniaki i dwulatki 5
emotion_sickness Wyprawka - Lista potrzebnych rzeczy Dzieci urodzone w czerwcu 2014 145
Madziulka1983 chwytanie rzeczy... Rozwój i zabawy 1
E Dezynfekcja używanych rzeczy Niemowlaki 21
M Listy: rzeczy potrzebnych do szpitala, wyprawkowe Dzieci urodzone w listopadzie 2013 9
G Osoby potrzebujące, które chciałyby otrzymać posiadane przez Fundację rzeczy prosimy Trójmiasto 0
C Rzeczy które warto zrobić przed porodem? Ciąża, poród, połóg 17
Kasiulek1984 Ubranka używane rzeczy Komis Piła 5
futrzakowa Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek Archiwum mam marcowych'11 2877
N Rzeczy zbędne i niezbędne - doświadczenia mam Dzieci urodzone w lipcu 2010 72
iwonka2006 Ciekawe rzeczy Dzieci urodzone w maju 2008 19
aniay Skaza Białkowa A Wprowadzenie Nowych Rzeczy... Kuchnia alergika 95
Jaska.JDM Zabawki dla maluszków - polecam Majowe mamusie 2020 0
luna91 Książki dla dzieci Majowe mamusie 2020 30
Justi1234 Ginekolog lux med śląskie lub łódzkie dla osoby otylej Ciąża, poród, połóg 1
U Polskie marki dla dzieci Potrzebuję porady 0
V Ochrona przeciwsłoneczna dla maluszka Potrzebuję porady 3
V Coś na komary dla dzieci Potrzebuję porady 5
mydreammyfuturebaby Profertil- dla mężczyzny. Potrzebuję porady 1
aniaslu Imię dla dziecka i spór rodzinny Pytanie tygodnia 18
Nataśka Prezent ślubny dla Szefowej Pytanie tygodnia 6
M Wyprawka dla bliźniąt BB położna radzi mamom 3
M Wyprawka dla bliźniąt Listopadowe mamy 2020 7
Mania93 Ubranka i akcesoria dla maluchów Forum 432
P Ubranka dla noworodka Potrzebuję porady 29
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 3
B Mleko dla dwulatka Roczniaki i dwulatki 4
B Imię dla dziewczynki Sierpniowe mamy 2020 13
B Imię dla dziewczynki. Sierpniowe mamy 2020 4
N Wałeczki dla niemowląt co sądzicie? Potrzebuję porady 2
Magda'87 Materac dla niemowlaka Potrzebuję porady 1
Malamonka1894 Espumisan dla dzieci Ciąża, poród, połóg 4
Ollax Krótka notka dla starających Ciąża, poród, połóg 5
Truskaweczka2017 Przepisy/porady/wskazówki dla cukrzycowych mam :) Wrześniówki 2020 421
K wózek dla dziecka Potrzebuję porady 13
Marynia88 Co kupić dla chłopca 12m+? Potrzebuję porady 15
Aniaanka Zywiec Zdroj niegazowany z roznym skladem? Nie kazdy nadaje sie dla niemowlaka? Potrzebuję porady 15
L Fotelik samochodowy dla noworodka Ciąża, poród, połóg 20
B Witamina D3 dla Maluszka Młodziutkie mamy 12