reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla naszych dzieci

Inez, ja tez uwielbiam lumpeksy, traktuje je troszke jak rozrywke :)
A ubranka dzieciece rzeczywiscie bywaja super tam. i oczywiscie w super cenie tez.. ostatnio nie moge trafic na ciazowe spodnie, ale poodwiedzam jeszcze lumpki w innych czesciach miasta, bo co jak co, ale mimo ze polskie lumnpeksy uwielbiam to angielskie sa o wiele fajniejsze :)

a..i tygrysek powiedziala cos madrego - jak juz sie wypierze ciuchy z lumpka to nie zmienia sie... a z nowymi nigdy nic nie wiadomo... no i zwykle sa naprawde dobrej jakosci ciuszki bo przywozone z zachodu...
 
reklama
Harsharani, piszesz,że w Primarku można dostać spodnie ciążowe?? Musze zapytać, jak będę tam, bo ja do Polski lecę dopiero 24 marca, obawiam się,że moge do tego czasu nie zapiąć się w żadnych moich spodniach...;-). No i jeszcze w czwartki są tutaj na placu handlowym targi staroci, i są też ubrania, dla dzieciaczków też, muszę tam jutro poszperać.
 
Na razie jeszcze nie kupuje. Mam duzo rzeczy po synku. Kolo czerwca zaczne kampletoac wyoprawke dla maluszka.

Co do lumpeksow ma opory przed kupieniem tam czegolkolwiek dla dziecka. Nie wiadomo kto to nosil, po prostu sie brzydze. Co innego ciuszki od znajomych albo po dzieciach z rodziny.

A tak jak pisze Tgrysek, nie ma co szalec z iloscia ciuszkow bo maluch szybko rosnie i niektorych rzeczy nie zdarzylam nawet wlozyc.
 
ja szukalam dzis na allegro lozeczek...

172130314



738.jpg



to drugie jest teraz bardzo popularne ale ja chyba zdecyduje sie na opcje jasna bez wzorkow...

171295752



172130110



To jest fajna posciel do wozka...dla dziewczynki rozowa a dla chlopca niebieska :)

rozsercawozek1.JPG


serduszka%20niebieskie.JPG



i do lozeczka :)

356el_wzor031.jpg


356el_wzor019.jpg


356el_wzor014.jpg


356el_wzor003.jpg
 
Bardzo ładne, fajnie tak wybierać rzeczy dla dzidziusia, nie? My dla Lilki nie kupowaliśmy nowego łóżeczka, tylko mieliśmy stare, jeszcze po mojej młodszej siostrze, Staszek je bardzo ładnie odnowił i pomalował na ciemno,żeby pasowało do mebli w pokoju. A pościel, baldachim, rożek itp wszystko mieliśmy w pszczólki :-D. I teraz to będzie dla nowego Brzdąca też. A Lilka będzie się musiała chyba przenieść do dużego łóżka.
 
O, moje łóżeczko:szok::-D My prawdopodobnie kupimy takie samo i też raczej jasne, bo w docelowym pokoiku maleństwa są jasne mebelki.
Ale a propos zakupów, ja tam przesądna nie jestem i w sumie jak coś wpadnie mi w oko to się długo nie zastanawiam. Oczywiście mam na myśli rzeczy dla dzidziola, bo dla siebie to zanim coś kupie to się zastanawiam trzy dni;-) Dlatego mój kochany nie lubi za bardzo ze mną chodzić do sklepów, bo wie, że i tak nic nie kupię:-) Póki co mam kołderkę (choć raczej będę to traktowała jako kocyk, podkładkę do leżenia na sofie bądź podłodze) z kubusiem puchatkiem i kilka drobiazgów jeszcze po siostrze i po mnie:-) Tak, tak, niektóre z tych rzeczy jak choćby ręcznik kąpielowy ma już 40 lat, i o dziwo jest w idealnym stanie:tak: A mam też butki i śpiworek...
Ale dzisiaj to się wkurzyłam:wściekła/y: wpadłam po drodze do mothercare zobaczyć ciuchy ciążowe, ale wybór kiepski, za to w bieliźnie już można było wybierać (z 69zl na 28zl przecenione są 5paki majteczek pod brzuszek, na brzuszek, tonga, figi itd.). Chciałam kupić choć koszulkę nocną, ale tak się na nich zdenerwowałam, że nie wzięłam. Cena jak byk 18 funtów, czyli w przeliczeniu już nawet po zawyżonym kursie ok 103 zł. A jaka była cena? 128!:wściekła/y::wściekła/y: Zdziercy... Chyba jednak po wyprawkę wybiorę się do uk...
 
Tygrysku ja z kolei zazdroszczę tym co mają już cokolwiek po poprzednim szkrabie. U mnie niestety nawet nie mam po kim odziedziczyć w rodzinie, bo wszyscy już mają starsze dzieci i dawno pozbyli się takich rzeczy jak łóżeczka, ciuszki itd... I choć to ogromna frajda takie zbieranie wyprawki dla maluszka:tak:, ale też sporo zachodu..szczególnie z wózkiem, my niedoświadczone mamy nawet nie wiemy na co zwracać uwagę...
 
ja uwazam, ze w wózku wazne sa koła, kierownica, koszyk na zakupy i wielkośc gądoli no i oczywiście materiał z jakiego jest wykonany
my mam polaka granatowy rozbiera sie cały do prania, ma duże papowane koła dobre na wieś no i się buja
 
reklama
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


pozdrawiam

pamciaw
 
Do góry