reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

rzeczy dla naszych dzieci

reklama
tak, pisze sie PEPCO. w radomiu jest, choc nie bylam jescze bo mi nie po dordze. kolezanka mowila, ze jest duzo fajnych rzeczy dla dzieci i niedrogich.

Aneczka, masz taki sam entuzjazm na sprowadzanie ciuszkow i sprzedawanie w PL jak ja mialam. jednka mi minal. ciezko jest, naprawde.

na wiosne przywiozlam z UK sporo swietnyh ubranek roznego rodzaju dla dziewczynke i chlopcow. w marzeniach juz robilam na nich fortune. zaczelam wystawiac na Allegro za okazyjnie niskie ceny i....klapa. nie bylo jakiegos wielkiego zainteresowania. jak pozniej obserwowalalm allegro, to najbardziej schodzily rzeczy bielizniane a inne kiepsko.
nie wiem czym to bylo spowodowane.

o tym sklepie myslimy. tylko z ubrankami polskimi. jednak juz coraz mniej w nas zapalu, bo popytalismy znajomych i rodzine, ktorzy prowadza sklepy i mowia ze to marny interes. kolega P handlowal na targach ciuchami, jego znjaomy mial sklpe i kich(tylko cubrania dla doroslych). moja kuzynka ma sklep z czesciami motoryzacyjnymi i tez nie poleca. sami nie wiemy co robic. chyba dlatego moje zdolowanie roooosnie!!!
 
na wiosne przywiozlam z UK sporo swietnyh ubranek roznego rodzaju dla dziewczynke i chlopcow. w marzeniach juz robilam na nich fortune. zaczelam wystawiac na Allegro za okazyjnie niskie ceny i....klapa. nie bylo jakiegos wielkiego zainteresowania. jak pozniej obserwowalalm allegro, to najbardziej schodzily rzeczy bielizniane a inne kiepsko.
nie wiem czym to bylo spowodowane.

!
podaj namiary na twoje aukcje na allegro chętnie pooglądam a może akurat cos mi się spodoba i kupię;-):tak:
 
Monia, trudno powiedzieć. Może Leap Frog. Ma książeczkę. Ja jestem trochę zawiedziona, bo myślałam, że Maciek będzie więcej bawił się takim stolikiem:-(
Ostatnio ma manię przynoszenia mi książeczek (niestety tylko 2 sobie upatrzył) i siadania mi na kolanach. Ciągle pokazuje na słońce w tych książeczkach, a ja muszę mówić co to, jak powiem to się cieszy jak głupi:baffled:Nic innego go nie interesuje. No poza pieskiem, ale w innej książeczce.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry