reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla naszych dzieci

to chyba wszedzie taki "szalony " wybor byl.
jedne na Julitke byly w miare grubawe, ale kolor mi n ie pasowal, bo taki wsciekly pomarancz, a rozowe cienizna.
tych wiekszych bylo wiecej:tak:
 
reklama
Ja jakoś nie umiem wybrać kozaczków małej na zime. Jak dużo za duże kupujecie? Bo mam dylemat. Szkoda że nie ma jakiegoś cudownego rentgena żeby zobaczyć ile te paluszki maja miejsca eh....
 
Ja to zawsze biore rozmiar wiekszy, czyli taki jaki uwazam,ze bedzie dobrze. Jak pamietam to w domu zrobie miarke stopki,a jak nie to zawsze jakas tekturka sie znajdzie, i wtedy wkladam to do bucika i wiedze ile jest za duzy Kupuje tak 1cm wieksze,a zimowki tym bardziej
 
Ja jakoś nie umiem wybrać kozaczków małej na zime. Jak dużo za duże kupujecie? Bo mam dylemat. Szkoda że nie ma jakiegoś cudownego rentgena żeby zobaczyć ile te paluszki maja miejsca eh....
w sklepach w dziecięcym obuwiem Panie/Panowie są przyszkoleni i mają specjalną miarę do mierzenia dzieciom stópek:tak:
 
az musze sie pochwalic jakie dwie fajne czapki kupilam i kazda za 2,90 :-D
CZAPKA HALLO KITTY! NA 2-3 LATKA (791168564) - Aukcje internetowe Allegro

CZAPKA BŁĘKITNA Z MISIAMI! NA 2-3 LATKA (791162760) - Aukcje internetowe Allegro

ca do butkow to ja kupilam o 2 rozmiar wieksze bo wiadomo przy zimie zakladamy grubsze skarpetki lub rajstopki...
fajne te czapeczki i jeszcze od jednego dostawcy:tak:

Nie będzie Juli źle się chodziło aż w tak za dużych butach?????
 
powiedziano mi kiedys ze but powinien byc o 1cm wiekszy a z grubszymi rajstopkami to te buciki sa o jakies 1,5 cm wieksze. w sklepie byla miarka do mierzenie stopy wiec wiem ile luzu mala ma w nich...
co prawda na poczatku chodzila w nich smiesznie ale to dla tego ze nie byla przyzwyczajona do kozakow:-D
 
reklama
powiedziano mi kiedys ze but powinien byc o 1cm wiekszy a z grubszymi rajstopkami to te buciki sa o jakies 1,5 cm wieksze. w sklepie byla miarka do mierzenie stopy wiec wiem ile luzu mala ma w nich...
co prawda na poczatku chodzila w nich smiesznie ale to dla tego ze nie byla przyzwyczajona do kozakow:-D
a weź przykład z siebie. Kupiłabys sobie 2 numery większe buty i załozyła grubą skarpetę czy było by Ci wygodnie i komfortowo???????:no::no::no::no::no:
 
Do góry