reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzeczy które warto zrobić przed porodem?

Ja też jestem zdania, że najlepszą rzeczą jaką może zrobić każda mama przed porodem to dbać o siebie, wysypiać się, przeczytać zaległe lektury i nie mam tu na myśli książek o dzieciach ;) oczekiwać w spokoju na rewolucję, cudowną rewolucję jaką będzie pojawienie się dziecka ;)
 
reklama
Ja gdybym mogła cofnąć się w czasie, to ostatni trymestr bym cały przespała, na zmianę z czytaniem książek!
A mnie było wszędzie pełno- bo chciałam zabić jakoś czas- bo nie mogłam się już doczekać... :]
 
Ja przed porodem wybrałam się na wieeeelkie zakupy :) watro kupić sobie kilka ciuszków na figurkę po porodzie, oraz przede wszystkim kosmetyki które będziemy później używać. Ja osobiście zaopatrzyłam się w masę kremów na rozstępy oraz opuchnięte piersi.

I dziewczyny przede wszystkim ODPOCZYNEK! :)
 
Ja żałuję że przed pierszym porodem nie kupiłam żeczy które ułatwiłby mi ten trudny poród, jest mnóstwo teraz rzeczy które łagodzi bóle, albo dzieki którym ćwiczymy mięslnie kegla i podczas porodu nie nacinają krocza.
Powinnaś może robić to na co masz ochote, spacery z mężem, kolacja, wycieczka np do krakowa, albo chodzić na basen.
 
Mój mąż za dwa tyg ma 30 urodziny. W ramach prezentu i spędzenia ze sobą trochę czasu wykupiłam lot do Warszawy na kilka dni. Mamy zakupione bilety do teatru , kurs gotowania i totalny relax :)
 
reklama
Za 4 tygodnie rozwiązanie :-) dziś umówiłam się do fryzjera na przyszły tydzień, do tego zorganizowałam sobie sesje z brzuszkiem. Uszykowałam walizkę do szpitala, wyprasowałam resztę ciuszków, udało mi się samodzielnie złożyć wózek :-D teraz robie listę zakupów i w sumie wszystko już gotowe :-) teraz tylko leżeć i czekać na rozwiązanie
 
Do góry