reklama

rzeczy niezbędne dla Maluszka

Temat na forum 'Archiwum - maj'09' rozpoczęty przez bazylia24, 5 Grudzień 2008.

1. bazylia24

bazylia24 Majówka '09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny, jako że niedawno wypłynął nam temat łóżeczkowy, proponuję założenie osobnego wątku, tak jak z wózeczkami.

Co myślicie o łóżeczku z funkcją kołyski? Widziałam gdzieś coś takiego, wygląda jak zwykłe łóżeczko, a na dole ma bieguny do bujania, które w razie potrzeby można zablokować.

W ogóle bardzo chciałabym, aby moja dzidzia miała kołyskę... chyba jestem jakaś nie na czasie... :zawstydzona/y:

2. annvici

annvici Majowe mamy'09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Super pomysł z osobnyn wątkiem (będzie porządek:))) i kołyska to genialna sprawa.
    Ja wstępnie mocno nastawiałam się na turystyczne, ze względu na fakt, że dużo podróżujemy, a jak się Maluch urodzi to dziadkowie ( w dwóch różnych końcach Polski)oszaleją. I tak sobie myslałam, ze turysyczne będzie praktyczniejsze. Ale ostatnio przeczytałam Wasze pogaduchy o tym jak kiepsko turystyczne powietrze przepuszczają i o tych materiałach nie do końca dobrych dla noworodków i grubo się zastanawiam. Strasznie mi się podoba Chicco Play&Nap. Może któraś z Was słyszała coś o nim lub miała do czynienia?

3. reklama
  4. paula7

paula7 Majowe mamy'09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja mam zamiar kupic lozeczko z IKEA bardzo misie podoba kolekcja MAMUT mam juz wszystkie mebelki dla Nikkiego i jestem zadowolona pokoik wyglada swietnie jest w nim bardzo kolorowo... a teraz czaje sie na kolejne tylko nie wiem jeszcze czy rozowe czy niebieskie... ale chce miec jeszcze kolyske w salonie bo wszystkie sypialnie mam na pietrze wiec w ciagu dnia chce dzidzie miec przy sobie na dole...

5. LILIann

LILIann Majowe mamy'09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    bazylia24 a moglabys zamiescic linka do stronki z taka kolyska? Bo z checia sobie popatrze jak takie cudenko wyglada:tak:

6. bazylia24

bazylia24 Majówka '09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    LILIann, widziałam kiedyś takie cudo w sklepie z meblami, ale dzisiaj poszperałam i na allegro znalazłam bardzo podobny model:
    Łóżeczko RADEK II kołyska TEAK+materac+gratisy (489270619) - Aukcje internetowe Allegro
    Tamta, którą ja widziałam, była na takim samym "patencie", szkoda że wtedy nie przyszło mi do głowy żeby wypróbować... no cóż, to było parę lat temu i wtedy jeszcze nie myślałam, że takie cuś będzie mi kiedyś potrzebne. :sorry2:

7. ankzoc

ankzoc Maj '09 Kwiecień '13

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej dziewczyny na głownym forum majowych mam był już trochę wertowany temat łóżeczek, ale pozwole go sobie wkleić tutaj, żeby nie trzeba było szukać :)
    więc my chcemy kupić takie które można przerobić na tapczanik :)
    [​IMG][​IMG]
    a co do kołysek to są naprawdę super.... mi podobają się takie

8. kasica212

kasica212 Sanka & Samka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my ostatnio przemyśleliśmy sprawę łóżeczka i na początku kupimy zwykłe szczebelkowe, a gdy dziecko podrośnie to większe specjalne dla starszaka

9. sheeppy

sheeppy lutowa '07 majowa '09 :D

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam już po uszy zagracania pokoju wielkim łóżeczkiem, z którego dziecko i tak nie korzysta [Nikuś do 1,5 roku życia spał ze mną na tapczanie a w łóżeczku tylko w dzień siedział w formie kojca gdy musiałam coś zrobić]:-D
    teraz bym kupiła coś małego, na kółkach, i taniego, max 250 zł
    mam upatrzony kosz wiklinowy albo kołyskę,, w sumie kołyska chyba dobra sprawa ;-)

10. reklama
  11. paula7

paula7 Majowe mamy'09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    sheeppy- ta kolyska jest bajeczna... chce taka albo podobna..

12. bazylia24

bazylia24 Majówka '09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny, ostatnio postanowiłam zrobić sobie taki dziecięcy biznesplan, czyli listę rzeczy, które muszę kupić na powitanie nowego członka rodziny. A że z dziećmi miałam dotychczas niewiele wspólnego, nie bardzo wiedziałam jak się do tego zabrać.
    W jednym ze sklepów dostałam ulotkę z taką właśnie listą, podzieloną na kategorie - i pomyślałam, że może się przydać tutaj na forum. Oczywiście nie wszystkie rzeczy z listy są niezbędne (mam nadzieję ;), ale warto ją przeczytać, choćby informacyjnie.

Ubranka dla dziecka

• 6-8 x śpioszki
    • 6-8 x body
    • 3-4 x ubranko na dzień
    • 2 x sweterek
    • 3 x spodenki
    • 2 x rękawiczki niedrapki
    • 2 x czapeczka
    • kurteczka
    Pielęgnacja

• koszyk dla dziecka
    • łóżeczko
    • przewijak
    • materac
    • termometr pokojowy
    • pościel: 4 x prześcieradło, zestaw pościeli, 2 - 3 kocyki, śpiworek dziecięcy
    Karmienie
    ...piersią
    • 2 - 3 biustonosze do karmienia
    • biustonosz ciążowy na noc
    • wkładki laktacyjne
    - możesz także potrzebować:
    • laktator
    • torebki na mleko i butelki
    • krem do sutków
    • nakładki na piersi
    • sterylizator
    ...butelką