reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy niezbędne dla Maluszka

Specjalista od spraw bioderek powiedziała mi, że chusty są jak najbardziej polecane dla dzieci mających problemy z bioderkami oraz zapobiegawczo, żeby tych problemów uniknąć. Wydaje mi się, że dla takiego maluszka chusta jest lepsza niż nosidełko, bo dzidziuś jest wtedy bezpośrednio przy mamie lub tatusiu, słyszy bicie serduszka, czuje ciepełko, jest wtedy prawie tak jak w brzuszku :tak:

Ja zaopatrzyłam się w chustę Kari Me tylko mam problem z zachustowaniem się (to jest ten minus chust). Nie wiem jak dobrze ułożyć główkę dzidziusia, jeszcze sam jej do końca nie trzyma sztywno, a jak zakryję materiałem to płacze. Może wiecie jak sobie z tym poradzić?
Słyszałam też, że chusty Polekontu są bardzo dobre, mają podwójny splot, nie rozciągają się i są w ogóle och i ach! Natomiast chusty Gabi wyciągają się
 
reklama
Odnośnie kosmetyków na początku tylko Hipp.Później okazało się że mały jest alergikiem i kupowaliśmy Emolium.Później Nivea Sensitive.Teraz mam J&J a nast w kolejce czeka Penaten:-)
Kaszki Milupa i Humana bo Bobovita, Nestle Nam się znudziły.
Pieluszki tylko pampersy.Chusteczki Nivea albo Tesco:-)
Ciuszki małego od dawna piorę z Naszymi i w Naszym proszku.
 
Do góry