reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy niezbędne dla Maluszka

Dziewczynki ja dla mojego syneczka 2 lata temu ten kojec sprowadzałam specjalnie z USA świetny jest - ale nasz synemk miał lek przed spaniem w nim jak go obnizylismy klaustrofobia po chrzestnej matce hehe. Oto link Łóżeczko turystyczne Kojec Baby Trend Malawi - [Baby Trend] - Bajkowe
teraz jest juz dostępny w polsce
1.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki czy któraś z was miała karuzele fisher price z projektorem zdjęcie poniżej i moze opisać jej zalety i ewentualne wady
c01080tn2.jpg
c01082vm1.png

Zastanawiam sie jeszcze nad kupnem tiny love symfonia w ruchu i o tej opinię tez proszę
karzoo3.jpg
 
patusia- tak ja mialam taka z rybkami... fajna sprawa dzidzi z pewnoscia sie spodoba a najlepsze bylo to ze miala pilota do wlaczania i wylaczania... nie trzeba ciagle wstawac i nakrecac od poczatku...spoko...
 
Sheeppy bajeczna ta kolyska.Moj M jak sie dowiedzial ze bedzie mial syna to postanowil zrobic sam taka kolyske.Tylko ze ten moj glupeczek myslal ze zastapi nia lozeczko :-pAle pieknie mu wytlumaczylam ze dziecko tak i tak musi miec lozeczko na noc a kolyske do usypiania.
Patusia a co do tego kojca to tez sie zastanawialam bo my bedziemy potrzebowali jakies zastepcze lozeczko na kilka tyg po porodzie bo pozniej tak wracamy na stale do Pl i nie chcemy jechac z niepotrzebnym bagazem.
 
Ostatnia edycja:
justyna- a dlaczego wracasz? jesli mozna wiedziec...

patusia- a co do kojca to bardzo fajny.. troszke za mocno obudowany...
 
justyna- a dlaczego wracasz? jesli mozna wiedziec...

patusia- a co do kojca to bardzo fajny.. troszke za mocno obudowany...
to co na wiechu to przewijak ale da sie go spuścić jak i budkę zdemontować bądź odsłonić - niestety nasz oli bał sie panicznie w nim spac po opuszeeniu na dół- zobaczymy jak ta dzidzia. pozatym zastanawiam sie czy czasem go nie sprzedac i w to miejsce kupic łózeczko tapczanik- cos podobnego jak Ankzoc na poprzdniej stronie zaproponowała
 
Sheeppy bajeczna ta kolyska.Moj M jak sie dowiedzial ze bedzie mial syna to postanowil zrobic sam taka kolyske.Tylko ze ten moj glupeczek myslal ze zastapi nia lozeczko :-pAle pieknie mu wytlumaczylam ze dziecko tak i tak musi miec lozeczko na noc a kolyske do usypiania.
Patusia a co do tego kojca to tez sie zastanawialam bo my bedziemy potrzebowali jakies zastepcze lozeczko na kilka tyg po porodzie bo pozniej tak wracamy na stale do Pl i nie chcemy jechac z niepotrzebnym bagazem.
Rozumiem -a zastanawiałaśsie nad przesłaniem do polski rzeczy firmą przewozowa- pytam bo ja czesto paczki do szkocji posyłam i to nawet czasem spore typu wózek 3w1 czy rowerek i nawet ostatnio spory jeździk z chicco -i ceny nie są wygurowane
 
patusia- to z pewnoscia dobre rozwiazanie... ale moze druga dzidzia bedzie chciala spac w kojcu... ja kupuje caly kaplet z Ikea Mamut tam jest szafa, lozeczko i komoda a przewijak zakladany... pozniej lozeczko sprzedam i kupie lozka...
 
Paula a my powrot do polski planujemy juz od jakiegos czasu.My w czerwcu bedziemy siedzieli juz 4 lata, wiec starczy mi tego.Strasznie tesknimy za rodzinka, a jak urodzi sie dziecko to nie wyobrazam sobie mieszkac tak daleko od nich.Wierze ze jest po co wracac do polski i nie boje sie tego ze moze byc nam gorzej(ciezej) niz tu w UK-wiesz o co mi chodzi ...ze zycie na wyspach jest latwiejsze nie ma tego stresu ze ci kasy moze brakowac.
Patusia- w sumie masz racje, my tak bedziemy mieli sporo rzeczy do wywiezienia bo przez te 4 lata troche sie uzbieralo.Tak czy siak bedziemy musieli wyslac sporo pudel taka firma przewozowa. musimy to przemyslec jeszcze w sumie sporo czasu do kupna lozeczka zostalo.
 
reklama
Paula a my powrot do polski planujemy juz od jakiegos czasu.My w czerwcu bedziemy siedzieli juz 4 lata, wiec starczy mi tego.Strasznie tesknimy za rodzinka, a jak urodzi sie dziecko to nie wyobrazam sobie mieszkac tak daleko od nich.Wierze ze jest po co wracac do polski i nie boje sie tego ze moze byc nam gorzej(ciezej) niz tu w UK-wiesz o co mi chodzi ...ze zycie na wyspach jest latwiejsze nie ma tego stresu ze ci kasy moze brakowac.
Patusia- w sumie masz racje, my tak bedziemy mieli sporo rzeczy do wywiezienia bo przez te 4 lata troche sie uzbieralo.Tak czy siak bedziemy musieli wyslac sporo pudel taka firma przewozowa. musimy to przemyslec jeszcze w sumie sporo czasu do kupna lozeczka zostalo.
Justyna ja jak zaszłam w ciąze też mnie przyciągło do kraju jak magnesem- byłam pierwsza wsrod znajomych w ciazy i czułam sie wyopcowana - teraz praktycznie kazda para z nich ma dziecko hehe.
Nie załuje podjetej decyzji nie jest tak zle w Polsce choc czasem tesknie za prawdziwymi obnizkami posezonowymi :-D:-Dbo u nas o takie ciezko
 
Do góry