reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy niezbędne dla Maluszka

ja zgadzam sie z katarzyna s i z sheeppy nic dodac nic ujac ja tez nie uzywalam kosza na pieluszki uwazam za zbedny i tak pieluszki z kupka mozna zawinac w woreczek i juz nie pachnie a przeciez smieci wyzuca sie na biezaco:-), krzeselko do karmienia to jak dziecko siedzi dokladnie, no i mata do przewijania calkowicie zbedna ja mialam i jak nowa odlozylam:-), sterylizator dostalam w spadku :tak:, bardzo fajna zecz wkladasz wszystko co chcesz i wyjumujesz po 10min gotowe do uzytku ale stare sposoby sa rownie dobre:tak:, no i jak karmi sie piersia to raczej okol 6miesiaca mizna o serylizatorze pomyslec no i laktator mi sie przydal zaraz po porodzie i jak odstaialam marte od piersi no i jesli mama chce wyjsc na kilka godzin i zostawia malucha to mozna odciagnac na zapas mleko:-D, kurcze to temat rzeka mozna pisac pisac:-) ciuszki do szpitala to najlepsze body i pajacyki nic lepszego nie mogli wymyslec mialam kiedys kaftaniki dwa raz uzylam i myslalam ze mnie cos trafi t wychodzi tam nie pasuje bardzo niewygodne:-(

pozdrawiam
 
reklama
ja znalazlam jakis podobny zestaw w jakiejs gazecie, a z rzeczy ktore bede kupowac to lozeczko, posciel, wozek, tetry, pieluchy frotte, kosmetyki i akcesoria, ale to tez zalezy od tego co dostane w rzeczach ktore do mnie jakos niedlugo przyjada:)
 
hej
kasica a co to sa łapki niedrapki?
pozdrawiam
ps.jescze nic z tego nie mam oprocz 1 spioszkow i 2 pary body...no i skarpetusie:-)
musimy sie zabrac za zakupy wszystkiego naraz sie nie da kupic lepiej stopniowo
super pomysl z ta lista pozdrawiam i dzieki dziewczyny
 
Kasica212- pewnie, że można włożyc body pod śpiochy. Ja nie będe kupować żadnych kaftaników bo strasznie ich nie lubiłam. Body są sto razy lepsze. Nic się nie podwija i trzymają mocno pampersa.
 
Aaa i jeszcze na liście nie zauważyłam proszku do prania i płynu do płukania przeznaczonych do prania ubranek takich maluchów. Ja chyba używałam proszku Lovela, ale juz dobrze nie pamiętam.
 
hej
kasica a co to sa łapki niedrapki?
pozdrawiam
ps.jescze nic z tego nie mam oprocz 1 spioszkow i 2 pary body...no i skarpetusie:-)
musimy sie zabrac za zakupy wszystkiego naraz sie nie da kupic lepiej stopniowo
super pomysl z ta lista pozdrawiam i dzieki dziewczyny

to takie skarpetki które zakłada się noworodkowi na rączki aby się nie podrapał
 
hej
kasica a co to sa łapki niedrapki?
pozdrawiam
ps.jescze nic z tego nie mam oprocz 1 spioszkow i 2 pary body...no i skarpetusie:-)
musimy sie zabrac za zakupy wszystkiego naraz sie nie da kupic lepiej stopniowo
super pomysl z ta lista pozdrawiam i dzieki dziewczyny
nie martw sie ja tez prawie nic nie mam... ale jak to mowi moj madry M zdarzymy wszystko jest w sklepach... a ja tak mam chec pogrzebac...
 
reklama
Do góry