reklama

Rzeszowskie szpitale

Temat na forum 'Rzeszów' rozpoczęty przez renczysia, 16 Wrzesień 2010.

1. renczysia

renczysia Szczęśliwa mamuśka :)

Proszę o informacje na temat oddziałów położniczych w Rzeszowie

2. lidka r

lidka r kochajaca mama

a kakretnie to co Cie interesuje????????
    ja rodziłam na rycerskiej i jestem zadowolona.

3. reklama
  4. renczysia

Chodzi mi o opiekę i położne oraz co należy ze sobą wziąć dla maluszka i dla siebie :)

5. lidka r

lidka r kochajaca mama

a wiec tak........
    ja pierwszego syna rodziłam na lwowskiej(6 lat temu)szpital-tragedia,położne-okropne
    opieka po porodzie na sali matek z dziecmi-brak opieki!!!!!!!!!:no:
    wiec ja lwowska odradzam każdemu.

a blizniaki rodzilam na rycerskiej(2009rok)i ja sobie chwale.:tak:
    ale ja mialam z tego szpitala lekarza i to ordynatora oddziału wiec przy mnie wszyscy skakali.

do szpitala dla siebie to musisz miec piżamy x2 majtki jedno razowe(sa najpraktyczniejsze)reczniki.

a dla dzidziusia.
    pampersy,
    husteczki nawilżające
    2x pieluszki tetrowe,
    buteleczke na mleko
    ciuszkow nie musisz miec swoich(dopiero na wyjscie)

a twój lekarz pracuje w szpitalu?????
    jesli tak to ja bym na twoim miejscu wybrała ten szpital gdzie on pracuje.:tak:

jak bys miała jeszcze jakies pytania to pisz
    chetnie odpowiem.:-)

6. renczysia

Mój ma dyżury w miejskim oprócz tego przyjmuje w 2 przychodniach i prywatnie.

7. gabis

gabis Fanka BB :)

Ja rodzilam rok temu na Szopena. Moge polecic i szpital i opieke, tylko ze ja mialam swoja polozną wiec na porod nie moge narzekac.

Dla siebie trzeba miec 2 koszule nocne, jedna na porod, druga na zmiane. Majtek jednorazowych tam nie pochwalają, ale kazdy raczej ma, bo sa praktyczne. No i jakies przybory toaletowe.
    Dla dzidziusia tylko chusteczki nawilzone no i ewentualnie smoczek. Pampersy dają i mleczko tez w takich jednorazowych buteleczkach.

Jesli cos bys jeszcze chciala wiedziec to pytaj. Pozdrawiam.

8. nojaniewiem

nojaniewiem Aktywna w BB

chodzilas do dr Botiuka? Bo ja wlasnie do niego chodze z nadzieja ze podczas porodu na rycerskiej będą mnie ''wyjatkowo'' traktowac ;-) .
    jakie są tam polozne ?

bardzo mi sie przydaly Twoje informacje na temat torby do szpitala, bo pomimo zaawansowanej ciazy jeszcze nie mam nic spakowanego, bo nie wiedzialam ile czego zabrac :tak: takze dziekuje i mam nadzieje ze jeszcze zajrzysz na ten watek i odpowiesz mi na pytanie dot. poloznych ;) pozdrawiam !

9. kh.r

kh.r Początkująca w BB

Ja rodziłam 3 lata temu na rycerskiej. Poród raczej sobie chwalę, ale miała swoją położną. Co do opieki po porodzie, to różnie z tym było, zależy od kobiet jakie miały dyżur.
    Niedługo będę rodzić drugą córeczkę i też na rycerskiej, więc powoli zaczynam pakować torbę.
    Do szpitala oprócz tego co koleżanka wcześniej pisała to trzeba jeszcze zabrać dla siebie: kapcie i klapki pod prysznic, szlafrok, biustonosz do karmienia, podpaski poporodowe (takie ogromne np. z belli), przybory toaletowe, łyżkę, widelec i kubek no i dokumenty (książeczka ubezpieczeniowa, karta ciąży). Chyba że się coś pod tym względem zmieniło :) Mogą sie tez przydać wkładki laktacyjne jeśli pobyt się przedłuża.
    Dla dziecka warto też mieć smoczek i skarpetki.

10. reklama
  11. lidka r

lidka r kochajaca mama

witaj!!!!
    tak to prawda ze jesli jesteś paciętką ordynatora to bedziesz dobrze traktowana.
    położne ja miałam super i ogólnie jestem zadowolona z tego szpitala.

12. nojaniewiem

nojaniewiem Aktywna w BB

dzieki dziewczyny za odpowiedz :-)

Poleć forum