reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

*S U P E R rada na K A T A R *

Witajcie.
Mąż wczoraj kupił Fridę. Użyłam jej i już po pierwszym razie zakochałam się w niej, bo moja Niunia miała tak elegancko "wysprzątany" nosek, jakby wcale nie miała kataru. :-D Zjadła mleczko bez pociągania noskiem i zasnęła spokojniutko. Polecam gorąco wszystkim mamom zakatarzonych maluszków.:sick: I jeszcze coś- można ją stosować dowolnie często, w przeciwieństwie do kropelek. O ile tylko dziecię nie protestuje..:wink:
Pozdrawiam.
 
reklama
moje biedne dzieciatko zlapalo koszmarne przeziebienie. pierwszy raz jest chora..i nie wiem jakimi domowymi sposobami moge jej pomoc.:dull:
ma katar, kaszel i jak sie rozplacze to cos jej w pluckach "charcze".. ledwie pozbyla sie wysypki wirusowej to teraz to:-(.
spi bardzo niespokojnie co pol godziny sie z placzem strasznym budzi..daje jej tylko paracetamol. i jak znam zycie po jutrzejszej wizycie od lekarza dostane tylko to..

a jak Wy pomagalyscie swoim maluchom podczas przeziebienia?
od razu mowie ze nie mam specyfikow zadnych..

szkoda ze niesmiertelne mleko z miodem nie wchodzi w gre...:no:
 
moj antosiek tez jest teraz chory,w sumie to juz mu przechodzi,ale za ierwszym razem jak byl maly i zlapal przeziebienie to zaczela sie od malego pokaslywania na co dostalismy syropki,ale niestety pozniej zaczelo sie charczenie i skonczylo sie na zastrzykach z antybiotykiem.plakam razem z nim bo sama sie igly boje,ale wzial chyba z 8 i mu przeszlo.inaczej moglo by sie skonczyc na zapaleniu oskrzeli i szpitalu,bo u takich malych dzieci choroba sie szybko rozwija,wiec jezeli lekarz ci da paracetamol to protestuj,bo to jest lek raczej przeciwgoraczkowy a nie pomocniczy w wyleczeniu choroby.
moj maly teraz ma straszny katar,ktory zadnym lekiem wyleczyc nie moge i tez tylko pokaslywal i mial mala goraczke.takze paracetamol to nie lek na przeziebienie.
 
no nie wiem ja mam lek na bazie paracetamolu w czopku dla dzieci napisane że gorączka bóle i stany przeziębienia jak i przeziębienie :dry:dałam małej i odrazu była spokojna
gosieniek ja mam na mysli,ze nie powinno sie dawac paracetamolu jako samego,a nie leku na jego bazie,jako sam lek na wyleczenie jak np jakis syrop,ktory azwyczaj dajesz 3 lub 2x dziennie
 
proponuje posmarować pod noskiem mascia majerankowa (ale nie w nosku)
dostepna w aptece za grosze. pomaga oddychać nie ma mocnego zapachu.
 
reklama
u nas na katarek było...
witc w kropelkach
inhalacje z soli fizjologicznej a później oklepywanie
na 3-max 5 dni Nasivin soft na przemian z euphorbium compositum
nawilżanie powietrza
i odciąganie Katarkiem i pod nosek maść majerankowa
 
Do góry