reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są rodzice, którzy wogóle nie szczepią....

reklama
Ciekawy film, polecam. Jak ktoś jeszcze wierzy w profilaktykę w postaci szczepień to proponuję również wróżenie z fusów i zabawę w rosyjską ruletkę. Niczym się to nie różni od pseudonauki pod nazwą "szczepienia".

[video=youtube;GmkTR1oBXrA]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GmkTR1oBXrA[/video]
 
Dziewczyny
Było kiedyś forum nie szczepimy o adresie szczepienia.org.pl
Ta stronka mi w ogóle się nie ładuje na kompie.
Co jest?
Może wy coś wiecie, gdzie teraz znajdę to forum?
Jestem w pilnej potrzebie, bo moja córka ma już roczne opóźnienie ze szczepieniami podawanymi w drugim roku życia i chciałabym się przygotować na bój z przychodnią i sanepidem.
Tam była kopalnia wiedzy i nie mogę teraz się tam dostać.
Pomóżcie proszę.
 
reklama
Verita
dzięki za informację.
Na facebooka i stronę stop nop nie ma problemu wejść
ale już na tą szczepienia.org.pl się nie da.
I strasznie mi tego żal, bo tam było przebogate forum.
I właśnie dział regionalny dla Krakowa mnie najbardziej interesuje, bo chciałabym zorientować się jak to teraz jest z tym karaniem za brak szczepień w moim mieście.

To forum już nie istnieje? Ktoś wie?
 
Do góry