reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są rodzice, którzy wogóle nie szczepią....

o tym, że się nie da przedawkować to Ci bzdury gadała.

"Gdzie jej szukać? W witaminę K są bogate zielone warzywa (awokado, brokuły), owoce, zboża, mięso i mleko. Produkują ją też „dobre bakterie” jelitowe (probiotyki). Przedawkowanie witaminy K (ale jest to możliwe tylko wtedy, gdy dziecko dostaje gotowe jej preparaty) może powodować niedokrwistość, alergiczne zmiany na skórze, wzmożone krwawienia, żółtaczkę" pierwszy lepszy link z info na temat witamin.

No cudnie.Czyli naturalnie przedawkowac nie można, ale jak dopieprza te swoje syntetyczne ***** to i owszem? :crazy: Co za jakis popieprzony świat...! Mam nadzieję, że po tym 2012 na serio coś się zmieni, bo nie wytrzymam w tym pierdzielniku za długo...:baffled:
 
reklama
dokładnie :tak: Poza tym wit. K wydziela się samoczynnie kiedy dziecko zaczyna jeść więc nie ma potrzeby podawania jej w formie syntetycznej. Kiedy urodziłam pierwszego synka nikt nawet nie wspominał o wit.K tylko podawano wit D. Nie sądzę żeby od tego czasu wynikła jakaś przeogromna mutacja genów ludzkich i nagle potrzebna jest dla życia noworodka i niemowlęcia wit. K. Ale cóż, koncerny farma też muszą zarobić a na Maleńkich dzieciach zarabia się najlepiej - bo łatwo nastraszyć rodziców - a rodzice kupią wszystko nie zawsze zastanawiając się czy faktycznie jest taka potrzeba.
 
dokładnie :tak: Poza tym wit. K wydziela się samoczynnie kiedy dziecko zaczyna jeść więc nie ma potrzeby podawania jej w formie syntetycznej. Kiedy urodziłam pierwszego synka nikt nawet nie wspominał o wit.K tylko podawano wit D. Nie sądzę żeby od tego czasu wynikła jakaś przeogromna mutacja genów ludzkich i nagle potrzebna jest dla życia noworodka i niemowlęcia wit. K. Ale cóż, koncerny farma też muszą zarobić a na Maleńkich dzieciach zarabia się najlepiej - bo łatwo nastraszyć rodziców - a rodzice kupią wszystko nie zawsze zastanawiając się czy faktycznie jest taka potrzeba.
Brawo !!!
I to jest całe meritum sprawy.
Rodzice są ogłupiani przez medyków ,farmaceutyków ,bo tak najłatwiej zarobić.
A swoją drogą wczoraj spotkałam koleżankę ,która ma synka 4,5 miesiąca.
Byłi miesiąc w szpitalu ,2 tygodnie prawie na oiom .
Ok.3 tygodnie po szczepieniu mały dostał sepsy menigokokowej .
Tak samo jak moja Klauduśka kiedyś .
Moja miała 4 miesiące ,a ten koleżanki synek miał 3,5 czyli ta sama szczepionka
szit!!!!! :angry::angry::angry::angry::angry:
 
Rządy kilku krajów azjatyckich wykazały, ze szczepionki przeciw polio produkowane przez GAVI (międzynarodową firmę sponsorowaną przez Billa Gatesa) zabijają i okaleczają niemowlęta. Kraje azjatyckie wycofują te szczepionki. Wcześniej Bośnia i Hercegowina oskarzyła GAVI o zabicie szczepionkami wielu niemowląt w ich krajach. Powinno się sprawdzić, czy w Polsce nie stosuje się szczepionek GAVI.

http://therefusers.com/re...xpress-tribune/

Firma Merck, przyznała się do kryminalnej działaności i do spowodowania ponad 100 tysiecy zawałów serca i zabicia kilkudziesięciu tysięcy Amerykanów lekiem przeciwzapalnym vioxx. Wczesne badania firmy wykazywały, że lek ten wywołuje zawały serca i zabija ludzi, mimo to z premedytacją został on wsprowadzony na rynek. Merck musi zapłacić ok. 1 miliarda $ odszkodowań ofiarom vioxxu i ich rodzinom.

Refusers Newsroom | The Refusers

Żeby nadrobić straty, Merck przekupuje polityków i lekarzy, żeby wymuszali szczepienie dzieci zabójczą szczepionką Gardasil (Silgard), która zawiera wirusowe rakotwórcze DNA. Szczepionka ta powoduje bezpłodność i zabiła już prawdopodobnie od 1000 do 10 000 dziewcząt w USA (zgłoszono 104 zgony) i spowodowała ponad 2 miliony niepożadanych
reakcji poszczepiennych. W USA już zaobserwowano niepokojący spadek rozrodczości wśród młodych kobiet, prawdopodobnie spowodowany przez Gardasil. Teraz Merck "załatwił sobie", że będzie się zmuszać do szczepienia tą szczepionką także chłopców.
 
...a ja wczoraj znów miałam "przeprawę " w przychodni,bo dostałam wezwanie na szczepienie.widocznie mój doktorek nie przekazał paniom w gabinecie szczepień tego,ze "przesuwam" MMR.
W gabinecie szczepień straszą mnie karami i Sanepidem.Jak to jest w końcu????
 
a tak to jest ze straszyć będą boco mają zrobić:confused: Możesz im przedłożyć oświadczenie,że nie zgadzasz się na zaszczepienie teraz ,ale w późniejszym terminie. nic więcej. To da podkładkę przychodni i da sobie spokój:tak:
 
reklama
Ja czekam na jakieś wezwanie bo nie szczepiłam wcale młodszego synka. Byłam już raz u pediatry i na jej pytanie, ze trzeba szczepić i kiedy pasuje nam przyjść /już było po terminie/ powiedziałam że nie przyjdziemy bo szczepić nie będziemy. Lekarka bez jakichkolowiek pytań przyjęła to do wiadomości, powiedziała tylko żeby zgłosić to pielęgniarce, która zajmuje się szczepieniami. Czy jakieś wezwanie dostanę tego nie wiem, w przychodni nic nie podpisywałam i teraz nie wiem czy pisać im oświadczenie ze szczepić nie będę czy nic im tam nie zostawiać?
 
Do góry