reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są rodzice, którzy wogóle nie szczepią....

mikkka genetyczne uwarunkowanie chorób ze spektrum autyzmu,w tym zespołu Aspergera nie jest udowodnione, mało tego. Prof. Majewska pisała o zespole badaczy, którzy udowodnili rzecz zupełnie przeciwną, że tego typu schorzenia są wyłącznie wynikiem szczepień.
Problem tkwi w tym, że te badania nie przedostają się do fachowej prasy, nie są publikowane w prasie medycznej, ponieważ są niepoprawne politycznie, zatem nadal krąży to co pasuje, czyli tezy o uwarunkowaniu genetycznym, bo to nie stoi w sprzeczności do polityki szczepień.
Moje dziecko to nie jest ogół społeczeństwa, jesteśmy jednostkowym przypadkiem, ale jednak prawdziwym dowodem na szkodliwość szczepień i tu nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
Być może zauważałaś u swojego dziecka pewne symptomy choroby, jednakże to co jest między innymi cechą szczepień, to właśnie pobudzanie do rozwoju chorób, które wcale by nie musiały się uaktywnić.
Moje dziecko po skojarzonej szczepionce 6w1 cofnęło się w rozwoju. Teraz jestem pewna, że gdybym nie zainteresowała się tematem i dalej szczepiła, to po szczepieniu MMR - odra świnka różyczka rozwinąłby się u mojego Synka autyzm. Bo też widzę pewne symptomy, ale zaprzestałam szczepień i postęp w rozwoju jest bardzo widoczny.
Także w skali bardzo mikro widzę to co nie jest nazwane po imieniu, że szczepienia ewidentnie szkodzą i włączają choroby, które nie musiałyby wystąpić, gdyby nie guzik - szczepionka.
 
reklama
To na pewno przypadek.
I tak by umarł od tego kaszlu, a szczepienie po prostu zbiegło się z tym w czasie...
 
Nie szczepię hmm bardzo ci wspolczuje ale ile dzieci po szczepionkach cofa sie w rozwoju ???? jak by to byl wina szczepionek to tych przypadkow bylo by 1000 a nawet wiecej ... wiec nie uogolniajmy pare przypadkow bo kazdy jest inny wiele dzieci reaguje normalnie a nie wiem napewnio czy to po szczepionce ..moze gdybys nie szczepila tez by to wystapilo tego nie jestes w stanie stwierdzic ... straszysz ludzi a szczepienia w tych czasach sa norma do funkcjonowania wyobrazasz sobie nie szczepione spoleczenstwo i jedna wielka chorobe zakazna wokolo?????
 
Agula a zastanawiałaś siejakim cudem ludność przetrwała bez szczepionek:confused: Ja wcale nie czuje się zwiazana z nimi na tyle, żeby zawdzięczać im zdrowie. Ale wystarczy zadać sobie trochę trudu i porównać spadki zachorowalności po wprowadzeniu szczepionek. Tfu tfu, tzn brak spadków:-D

Sebel na pewno żartowała:tak:
 
reklama
Nie szczepię hmm bardzo ci wspolczuje ale ile dzieci po szczepionkach cofa sie w rozwoju ???? [...] wyobrazasz sobie nie szczepione spoleczenstwo i jedna wielka chorobe zakazna wokolo?????

No właśnie, ile cofa się w rozwoju? Trzeba by przejrzeć statystyki. Niektórzy już to zrobili. Wystarczy ostatnie 30 lat:>
A wyobrażasz sobie szczepione społeczeństwo i jedną wielką astmę, alergię, autyzm i inne ciekawostki w około?
 
Do góry