reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są tu jakieś Mamusie które siedzą w domu z dziećmi?

Hejka
Ja również,, siedzę"w domu,moja mała ma 5miesiecy, a starszy 9lat:-)..nienawidze swojej pracy,ale czasem tak tęsknię za ludźmi i wyjściem z domu że momentami bym tam wrocila...choc wiem że ten stres i presja,ktora w niej czułam po dwóch dniach by mnie zżarla....ostatnio nawet napisałam sobie nowe CV,ale jakoś nie moge się zebrać żeby coś z nim zrobić
 
reklama
Moja żona obecnie ma wolne od pracy i zajmuje się córką :) ja chodze raz w tygodniu z mała na rytmikę do szkoły muzyki artyz, a poźniej żona bawi się z nią w te same zabawy w domu :)
 
Już w sobotę 12 stycznia w szkole Gaudeamus w Józefosławiu (Ogrodowa 20B) o godz. 14:00 odbędzie się wielka aukcja charytatywna, którą poprowadzi znana dziennikarka Joanna Racewicz!
Podczas imprezy odbędą się liczne warsztaty i atrakcje dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym:
- warsztaty kulinarne, ceramiczne i teatralne
- kącik malucha
- malowanie buziek
- poczęstunek

Drodzy rodzice nie może Was tam zabraknąć wraz z Waszymi pociechami.
Będziemy łączyć przyjemne z pożytecznym! Dochód z aukcji zostanie przekazany na Stowarzyszenie Mali Bracia Ubogich.

Serdecznie zapraszamy!
 
Jestem mamą dwóch maluszków i teraz szkoda mi je zostawić i wrócić do pracy, dlatego właśnie podjęłam próbę pracy w MLM. Gorąco polecam, zajmuje się moimi słodziakami i pracuje w między czasie ;-)
 
Jak najbardizej jest tutaj pewnie wiele mam siedzących w domu z dziecmi. Osobiscie denerwuje mnie tutaj to,ze niektórzy ludzie nie postrzegają tego jako pracę. Moim zdaniem siedzenie w domu z maluchem potrafi być o wiele bardziej męczące niż tradycyjna praca zawodowa.... Dziecko jest niesamowicie wprost absorbujace oraz potrafi absorbować praktycznie 24 godziny na dobę....

Warto jest na pewno znaleźć sobie jakieś hobby tak aby nie zwariować
bieganie
rower
książki
ewentualnie zbieranie znaczków (nieco ostatnio zapomniane). Piękne sa znaczki z Orchideą znaczkopol.pl/znaczki/orchidea
Popieram jest to męczące. Niech mężowie zamienia sie chodź na. Jeden dzień zobatrza jak jest w domu obowiazki z dziećmi sprzatanie gotowanie itp
 
Do góry