reklama

Są tu jakieś Mamusie które siedzą w domu z dziećmi?

Wiki029

Zaciekawiona BB
Od
20 Czerwiec 2018
Odpowiedzi
0
Ja "siedzę w domu" z synkiem, choć słowo siedzieć nie jest tu odpowiednie :D Jednak zamierzam wrócić do pracy za pół roku, oczywiście o ile będzie taka możliwość.

reklama
Od
30 Październik 2017
Miasto
Warszawa
Odpowiedzi
0
Hejka
Ja również,, siedzę"w domu,moja mała ma 5miesiecy, a starszy 9lat:-)..nienawidze swojej pracy,ale czasem tak tęsknię za ludźmi i wyjściem z domu że momentami bym tam wrocila...choc wiem że ten stres i presja,ktora w niej czułam po dwóch dniach by mnie zżarla....ostatnio nawet napisałam sobie nowe CV,ale jakoś nie moge się zebrać żeby coś z nim zrobić

Arkadio80

Zaciekawiona BB
Od
27 Lipiec 2017
Odpowiedzi
0
Moja żona obecnie ma wolne od pracy i zajmuje się córką :) ja chodze raz w tygodniu z mała na rytmikę do szkoły muzyki artyz, a poźniej żona bawi się z nią w te same zabawy w domu :)

Od
2 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Już w sobotę 12 stycznia w szkole Gaudeamus w Józefosławiu (Ogrodowa 20B) o godz. 14:00 odbędzie się wielka aukcja charytatywna, którą poprowadzi znana dziennikarka Joanna Racewicz!
Podczas imprezy odbędą się liczne warsztaty i atrakcje dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym:
- warsztaty kulinarne, ceramiczne i teatralne
- kącik malucha
- malowanie buziek
- poczęstunek

Drodzy rodzice nie może Was tam zabraknąć wraz z Waszymi pociechami.
Będziemy łączyć przyjemne z pożytecznym! Dochód z aukcji zostanie przekazany na Stowarzyszenie Mali Bracia Ubogich.

Serdecznie zapraszamy!

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test