reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sa tu mamy z Dortmund?

reklama
Hej,ja mam do Dortmund 60 km ... tez szukam by poznac kogos z moich okolic,ale ciezko,bo ja to z takiej pipidowy troche ;-)Do Köln mam z kolei jakies 40 km.
Moje Gummersbach piekna miescina ale malo kto o niej slyszal hehe :-)
Pozdrawiam.
 
He he no musze przyznac ze i ja miesciny nieznam. Ale ogolnie to z okolic tylko wieksze miasta znam a nawet w polsce jak mieszkalam to znalam tylko wieksze miesiny wiec nikt sie niech niedziwi ze ... he he. U nas w Dportmund wszyscy uciekaja. Jakos tak wyszlo ze znajomi dostaja prace lub szanse na inne zycie zdala od nas. Moja szwagierka z rodzina wyprowadzaja sie teraz do Atendorn. To tez 60 km od Dortmund. A co Cie zawialo do malej miesciny?
 
Wczesniej mieszkalam i pracowalam w Giessen niedaleko Frankfurtu .
 
Ostatnia edycja:
Oj troche mnie tu niebylo bo... niemoglam znalesc na nowo gdzie to wogole bylo :-D a tu parze a to w zwiazkach rodzinnych gdzie jest nasz zamkniety :sorry2:
jestemJolka Oj niejest latwo jak sie niema nikogo z rodzinki blisko. Na poczatku i ja tak mialam tylko siostra... Ale mimo ze Gummersbach jest mala miescina to zauwarzylam ze wielu polakow tam mieszka :tak: he he na NK znalazlam 237 ludzi z tego 49 kobiet w wieku 20-35 lat :tak: moze warto pokukac i okarze sie ze masz super sasiadke :-)

Shyla Witam cieplutko. He he Neuss to zut kamieniem niemal;))) he he mam stara kolezanke w Düren i zawsze sie smiejem ze na kawke trzeba wpasc bo tak blisko mamy a zwlekamy caly czas :-D

malenstwo90 Oj Brambauer to juz bliziutko. Wlasnie jestesmy w trakcie szukania mieszkania i jedno z nich mielismy wlasnie tam. Terin sie przesunal i ogladanie mamy dopiero po 8 czerwca i jak bedzie super to moze i ja niedlugo zawitam w tamte okolice. Jak narazie mieszkamy w Hörde. Wiec wsiadam w Ubahn i jade prosciutko do Brambauer :-) Zobaczymy jak to z tym mieszkankiem wyjdzie. Niejst lawto w dortmond o 4 pokoje w normalnej cenie :-(
agamo a do mnie to masz tylko 29 km i tylko 32 min drogi :-) Czyli wcale nie tk daleko ;-)
 
reklama
A mnie znowu kupe czasu tu niebylo. Malenstwo mieszkania niebierzemy bo nam facet wyskoczyl za nebenkosty 290 eu!!!!! Chyba go pogielo! Ale znalezlismy lepsze bo wieksze i za normalna cene. Wyprowadzamy sie do Lanstrop. tez daleko ale nadal Dortmund. Pozatym to toche wioska wiec dla dzieci super! Pozatym niemialam problemu z przedszkolem. Odrazu dostalam miejsce.
A co ty porabiasz?
 
Do góry