reklama

sab simplex

Temat na forum 'Mamy z Niemiec' rozpoczęty przez monludki, 21 Kwiecień 2010.

1. monludki

monludki Zaciekawiona BB

Drogie Mamy..
    Tydzień temu urodził się mój Synuś Mikołajek..
    Jest szalenie uroczy i wydaje mi się najpiękniejszy na świecie - jak każdej Mamie;)
    Niestety od 3 dni ma kolki. okropne. krzyczy przeraźliwie po 12-16 godzin a później jest tak wykończony, że zasypia nic nie jedząc praktycznie:(
    Znajoma podpowiedziała mi, że w Niemczech dostępne są świetne kropelki - sab simplex..
    Czy któraś z Was mogłaby pomóc mojemu Mikusiowi i zdobyć dla nas te kropelki?

2. wiolan

wiolan PODWÓJNA MAMA

one kosztują tutaj koło 8-9 euro.. ale w polsce jest też świetny środek (ja używałam przy mega kolkach u mojego syna) i nazywa się Espumisan kropelki... daje sie g bodajze do buzki przed kazdym karmieniem kolo 10 kropelek...
    a tak najwazniejsze jest odbijanie po kazdorazowym jedzeniu.. dieta i to scisla.. jesli karmisz cyckiem.. i odciaganie w pierwszej kolejnosci nadmiaru pokarmu a potem przystawianie malego... jesli karmisz sztucznym, to najprawdopodobniej kolki moga byc, bo maly nie toleruje tego mleka..

3. reklama
  4. monludki

monludki Zaciekawiona BB

Mkusia karmię cyckiem i modyfdikowanym. espumisan nie działa:( próbowałam już wszystkiego. dziś zmieniłam Mu mleko na Hipoalergiczne. Może to coś da..

5. wiolan

wiolan PODWÓJNA MAMA

espumisam podobnie jak i sab simplex potrzebuje czasu na dzialanie.. zazwyczaj jego efekty widac dopiero po okolo tygodniu regularnego stosowania..... a jesli espumisan w tej dawce nie dziala to mu zwieksz.... a jak to nie zadziala to neistety musisz zaostrzyc ostro diete (ja jadlam ziemniaczki, buraczki i marchewka a do picia woda mineralna tylko przez 6 miesiecy) z gotowanych warzyw...
    a mleko modyfikowane najlepiej zawsze skonsultowac z pediatra.. nic na wlasna reke...

6. MAGDALENA 27

MAGDALENA 27 Fanka BB :)

Drogie Mamy..
    Tydzień temu urodził się mój Synuś Mikołajek..
    Jest szalenie uroczy i wydaje mi się najpiękniejszy na świecie - jak każdej Mamie;)
    Niestety od 3 dni ma kolki. okropne. krzyczy przeraźliwie po 12-16 godzin a później jest tak wykończony, że zasypia nic nie jedząc praktycznie:(
    Znajoma podpowiedziała mi, że w Niemczech dostępne są świetne kropelki - sab simplex..
    Czy któraś z Was mogłaby pomóc mojemu Mikusiowi i zdobyć dla nas te kropelki?

kropelki to nie wszystko, ale rzeczywiscie są dobre mojemu synkowi tylko one pomagały, tez miał mega kolki az przez 3 miesiące, ale okazało sie ze to alergia na białko mleka krowiego wiec proponuje wyeliminowac - jezeli karmisz piersia ze swojej diety produkty mleczne albo przejsc np na bebilon pepti. proponuje sprawdzic na polskim allegro kolezanka kupowała :)

albo tu
    http://oferia.pl/usluga/item122793-sab-simplex-pfizer

kurcze nie za bardzo wiem czy mozna wklejac linki

Ostatnia edycja: 21 Kwiecień 2010
  7. cieslakj

cieslakj Początkująca w BB

Witam,

Sab simplex zaczęłam stosować jak mój synek miał tydzień. Kolkę miał od 17 do 20. Kropelki poleciła mi położna środowiskowa. Jak dla mnie są rewelacyjne. Zresztą wystarczy poczytać opinie na forum. Stosowałam je przez 1,5 miesiąca. Kolki ustały po tygodniu lecz profilaktycznie podawałam je dłużej bo bałam się że znów maleństwo będzie cierpiało. Dodatkowo smarowalam mu brzuszek maścią Wind-Salbe, którą stosuję do tej pory jak mały ma boleści brzuszka. Zostały mi dwa opakowania tych kropelek, nie otwierane. Zapłaciłam za nie 35 zł. Jeśli ktoś potrzebuje to mogę odsprzedać. Mój brat często wyjeżdża do Niemiec więc nie ma problemu z zakupem. Kontakt do mnie cieslakj@op.pl

8. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Cieslak my wszystkie z Niemiec wiec daruj sobie reklame :-D

9. Jacek1337

Jacek1337 Zaciekawiona BB

Ostatnia edycja: 18 Październik 2013
  10. reklama
  11. yamantaka666

yamantaka666 Początkująca w BB

Wiecie na czym polega fenomen Sab Simplex? .........Że jak dasz to dziecku to dostanie takiej kolki że jak przestaniesz dawać to poczujesz sie lepiej. Espumisan również podobnie działa. Pieniądze w błoto. Dopiero jak zaczęliśmy nosić dzieco w chuście - gdzie ma ogrzewany i masowany samoistnie brzuszek przez kilka godzin dziennie wszystkie dolegliwości przeszły.

Poleć forum