reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sab simplex

one kosztują tutaj koło 8-9 euro.. ale w polsce jest też świetny środek (ja używałam przy mega kolkach u mojego syna) i nazywa się Espumisan kropelki... daje sie g bodajze do buzki przed kazdym karmieniem kolo 10 kropelek...
a tak najwazniejsze jest odbijanie po kazdorazowym jedzeniu.. dieta i to scisla.. jesli karmisz cyckiem.. i odciaganie w pierwszej kolejnosci nadmiaru pokarmu a potem przystawianie malego... jesli karmisz sztucznym, to najprawdopodobniej kolki moga byc, bo maly nie toleruje tego mleka..
Przy kp nie powinno się stosować diety- nie ma czegoś takiego jak dieta mamy karmiącej. Powinno się jeść praktycznie wszystko chyba że alergia u dziecka będzie zdiagnozowana. Każde dziecko płacze na brzuszek po urodzeniu. Dopiero przyszło na świat uczy się trawic. Przy pierwszym Synu też wmawiano mi że mam nie jeść nabialu co chwila coś eliminowalam i co..i nic płakał dalej i kupy dalej brzydkie- wyrósł EUREKA
 
reklama
Do góry