reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sab simplex

EdytaLLL

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Październik 2016
Postów
77
Hej. Mam 3 tygodniowa coreczke. Pediatrka stwierdzila ze jej prezenie aie w snie przed kupa lub bakami a czasami denerwowanie sie przy cycku bo puszcza i szuka dalej i placze denerwuje sie to kolka. Przepisala sab simplex kropelki z niemiec i kazala dawac 3 razy dziennie po 10 kropelek. Czy mialyscie podobne sytuacje? Ona nie placze bez przerwy. Czasami bardzo sie prezy nie raz wybudza ze snu i zaraz jest bak lub kupka. Czy taka dawka dla takiego maluszka to nie za duzo? Czasami jak jej zginam nozki to puszcza pare baczkow.
 
reklama
Cześć!
Ja miałam podobnie z synem. Plus codziennie histerie wieczorami. Dawałam inadal daje Espumisan. Ma te samą substancję czynną co Sab Simplex ale w innym stężeniu i z innymi dodatkami. Nam pomogło. 4x po 6 kropel. Do tego Dicoflor na poprawienie trawienia. Masowanie brzuszka i ciepła kąpiel codziennie.
Na efekty trzeba czekać ok. 2 tygodnie ale z kazdym dniem było lepiej.
Wszyscy jednak zgodnie twierdzą że Sab Simolex jest najlepszy i pomaga tam gdzie już wszystko zawiodło.
 
Nam nie pomagały żadne polskie leki córka marudzila mała dużo gazów bardzo śmierdzące kolki plus dwie godz marudzenia i płaczu wieczorem... nic nie pomagało mimo przeliczenia stężenia i zwiększenia dawek... byłam bardzo negatywnie nastawiona do kupowanie przez internet nie wiadomo skąd i od kogo ale w końcu chęć pomocy dziecku była ważniejsza... z dnia na dzień niesamowita poprawa po trzech dniach wszystko przeszło... szkoda tylko że córka trzy miesiące wcześniej musiała się męczyć żałuję że tak późno...
 
Zamówiłam przez internet z polskiej hurtowni.kekoe sprowadzany z niemieć dwie oryginalne ulotki polska plus niemiecka...
 
Chętnie ale było to półtora roku temu... spisywałam w Google sam simplex polska jak kupić i bez żadnego problemu...
 
Ja też mam sab simplex ale jeszcze nie używałam tego nie wiem po ile kropel dawać bo ulotkę mam tylko w innym języku
Niemiecki Sab simplex? W ulotce 15 kropelek do każdego jedzenia. Dzieci kp przed karmieniem na łyżeczce, dzieci mm do butelki z mlekiem, większe dzieci przed posiłkiem na łyżeczce :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To co działa na jednego malucha nie musi już działać na drugiego. Bobotic ma niby największe stężenie a na core działa tylko espumisan. Sab czy esupiticon tez nie. Z tym, że ona jeszcze skazowiec, wiec nie ma co porównywać.
Syn miał nietolerancje laktozy i tu juz tylko delicol plus Bobotic.

Dawkowanie niby tez powinno być indywidualne, bo na 10 kropelkach nie zadziała a już na 12 tak.

Warto sprawdzic inne sposoby.
Napar z kminku lub kopru ( nie koperku). Rozcienczamy z wodą i podajemy do picia, choćby w strzykawce.
Okłady na brzuszek.
Czy cudowny windi.
 
Do góry