reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sączące się wody płodowe 30 tyg .

Ehhh dzięki dziewczyny❤️❤️❤️ Tak, pije hekto litry nie litry bo średnio 5-6l/dzień, niestety wód nie przybywa🤷‍♀️ I tak, stawiam sobie malutkie kroki, jestem wdzięczna za to że w 24 tyg nadal tu leżę, ale jak pomyślę o kolejnych np tygodniach, gdzie w domu rodzina, malutkie bobo to ledwo daję radę przyznam
Pytałaś o możliwość rozmowy z szpitalnym psychologiem? Nie zaszkodzi porozmawiać z kimś kto zna wiele podobnych historii:)
 
reklama
Pytałaś o możliwość rozmowy z szpitalnym psychologiem? Nie zaszkodzi porozmawiać z kimś kto zna wiele podobnych historii:)
Tak tak, proponowali od początku psychologa. Była Pani dwa razy ale jest tak strasznie 'depresyjna', jak mówi, taki styl bycia ma chyba🤷‍♀️ Że jak bylo mi w miarę ok, tak podziękowałam bo po jej wizytach było tylko gorzej😑
 
Tak tak, proponowali od początku psychologa. Była Pani dwa razy ale jest tak strasznie 'depresyjna', jak mówi, taki styl bycia ma chyba🤷‍♀️ Że jak bylo mi w miarę ok, tak podziękowałam bo po jej wizytach było tylko gorzej😑
Trudno to wszystko wytrzymać, ale ciągnij dzień za dniem. Byś jak najdłużej dociagnela. Mi odeszły wody w 25t6d. W 26t2d rozpoczęła się akcja porodowa. Ciągnij jak najwięcej się da, by zwiększyć szanse swojego maluszka. Znasz płeć? Wiesz ile waży?
 
Tak tak, proponowali od początku psychologa. Była Pani dwa razy ale jest tak strasznie 'depresyjna', jak mówi, taki styl bycia ma chyba🤷‍♀️ Że jak bylo mi w miarę ok, tak podziękowałam bo po jej wizytach było tylko gorzej😑
Gdybyś chciała pogadać to na BB zawsze znajdzie się ktoś kto Cię wesprze dobrym słowem:)
 
Dzięki za każde dobre słowo dziewczyny❤️ Mamy dziś połowę 24tygodnia, dzidziuś zmierzony, i ma troszkę ponad 700g więc dostałam sterydy wczoraj,w środę, na płucka, dziś druga dawka.
Poza tymi wodami sączącymi się póki co nic się nie dzieje... oby tak dalej, oby jeszcze chociaz chwilka.
Znamy płeć, to dziewczynka:)
 
Dzięki za każde dobre słowo dziewczyny❤️ Mamy dziś połowę 24tygodnia, dzidziuś zmierzony, i ma troszkę ponad 700g więc dostałam sterydy wczoraj,w środę, na płucka, dziś druga dawka.
Poza tymi wodami sączącymi się póki co nic się nie dzieje... oby tak dalej, oby jeszcze chociaz chwilka.
Znamy płeć, to dziewczynka:)
Super. Bo dziewczynki lepiej znoszą przedwczesne porody. No i 700g. Im bliżej kg tym mniejsze konsekwencje. Tak mi mowiono. Sterydy też potrzebne w razie W. Lezcie i odpoczywajcie. Oby jak najdłużej 💕
 
reklama
Dzięki za każde dobre słowo dziewczyny❤️ Mamy dziś połowę 24tygodnia, dzidziuś zmierzony, i ma troszkę ponad 700g więc dostałam sterydy wczoraj,w środę, na płucka, dziś druga dawka.
Poza tymi wodami sączącymi się póki co nic się nie dzieje... oby tak dalej, oby jeszcze chociaz chwilka.
Znamy płeć, to dziewczynka:)
Super wieści:) dajesz sobie świetnie radę! Oby jak najdłużej 🤍
 
Do góry