reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sączące się wody płodowe w 24 tc

martini87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Styczeń 2018
Postów
7 345
Hej, właśnie dziś trafiłam do szpitala z sączeniem się wód płodowych. Jestem dopiero w 24 tc. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? A może słyszałyscie o dziewczynach, którym mimo wczesnego odchodzenia wód udało się jeszcze przez jakiś czas utrzymać dzidzię w brzuchu? Potrzebuje takich historii jak tlenu a sama nic nie mogę znalezc na ten temat ☹️Powiem szczerze, że jestem załamana ta sytuacją. Maleństwo waży dopiero ok 650g.
 
reklama
Rozwiązanie
W dniu 23.11.2020 urodziła się Jagienka. 56cm i 3610g szczęścia 🥰 jestem zakochana po uszy 😍 mamusia i dzidziuś są już w domku i cieszą się sobą ♥️ jestem mega szczęśliwa, że mam ją już przy sobie i że pomimo wszystko udało się donosić ciążę 😀 chwilo trwaj 🤩
Gratulacje! Piękne zakończenie trudnej ciazy! :D
reklama
Każdego dnia staram się coś zrobić :) dziś zaczął mi odchodzić czop śluzowy 😱 także nie wiem czy wytrzymam do kolejnej kontroli w szpitalu 😱 lista z zadaniami do zrobienia jest jeszcze dłuuuga ale powolutku skreślam kolejne punkty 😉
Mi odchodził od 34tc a urodzilam w 38 także to też nie jest powiedziane ze nie wytrwasz :)
 
Każdego dnia staram się coś zrobić :) dziś zaczął mi odchodzić czop śluzowy [emoji33] także nie wiem czy wytrzymam do kolejnej kontroli w szpitalu [emoji33] lista z zadaniami do zrobienia jest jeszcze dłuuuga ale powolutku skreślam kolejne punkty [emoji6]
Ogarnelas wszystko? Jesteś jeszcze w dwupaku, czy już się tulicie? Wciąż o was pamiętam [emoji177]
 
Hej :)
Dziewczyny jak rozpoznać sączące się wody płodowe? Czytałam trochę w internecie i jestem skołowana. Od wczoraj czuję jak kilka razy w ciągu dnia potrafi mi "wydobyć" się większa ilość śluzu. Idę do toalety sprawdzić i faktycznie widzę śluz biały kremowy, ale dookoła niego tak jakby woda. Bielizna nie jest przemoczona, po prostu to widać. Jestem w 35tc i zastanawiam się czy to po prostu konsystencja śluzu się już zmienia czy może czas udać się do lekarza na przyspieszoną wizytę.
 
Hej :)
Dziewczyny jak rozpoznać sączące się wody płodowe? Czytałam trochę w internecie i jestem skołowana. Od wczoraj czuję jak kilka razy w ciągu dnia potrafi mi "wydobyć" się większa ilość śluzu. Idę do toalety sprawdzić i faktycznie widzę śluz biały kremowy, ale dookoła niego tak jakby woda. Bielizna nie jest przemoczona, po prostu to widać. Jestem w 35tc i zastanawiam się czy to po prostu konsystencja śluzu się już zmienia czy może czas udać się do lekarza na przyspieszoną wizytę.
Do sprawdzania sączących się wód płodowych potrzebne są papierki lakmusowe lub specjalne podpaski
 
Hej :)
Dziewczyny jak rozpoznać sączące się wody płodowe? Czytałam trochę w internecie i jestem skołowana. Od wczoraj czuję jak kilka razy w ciągu dnia potrafi mi "wydobyć" się większa ilość śluzu. Idę do toalety sprawdzić i faktycznie widzę śluz biały kremowy, ale dookoła niego tak jakby woda. Bielizna nie jest przemoczona, po prostu to widać. Jestem w 35tc i zastanawiam się czy to po prostu konsystencja śluzu się już zmienia czy może czas udać się do lekarza na przyspieszoną wizytę.
Trzeba kupić papierki lakmusowe, jeśli wartosc jest około 7, to są to najprawdopodobniej wody.
 
reklama
Do góry