reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sączenie wód 39tc

sączące wody płodowe poznać można po tym, że dacza się w pozycji leżącej, a jak stoisz, to dziecko pod wpływem grawitacji działa jak korek. Wtedy najczęściej nie leci. By wody się odnawiały trzeba dużo pić. Mam nadzieję, że codziennieasz ktg by sprawdzać dobrostan dziecka. Z tą nadżerka, to nie musi być prawda. Wystarczy, że ktoś znadal cię nie delikatnie i naruszył strukturę śluzówki. Jesteś w ciąży tuż przed porodem, a tam wszystko jest mocno ukrwione, rozpulchniona i łatwo o uraz. Jesteś w szpitalu. Zapytaj na obchodzie jaki mają względem ciebie plan. I pamiętaj, że jeśli nie czujesz się właściwie zaopiekowania, to zawsze możesz zmienić szpital. Poszukaj takiego z najwyższym stopniem referencyjnosci patologii ciąży i neonatologii. Najlepiej 3 stopień.
Troszkę się sytuacja rozwinęła, miałam rację i to były wody, dzisiaj po 4 odpłynęło ich już wiecej i były przezroczyste. Po badaniu przez położna zrobiły się różowe i lecą cały czas. Skurcze jak narazie mało bolesne, ale są;) a co do szpitala..to nie jest niski poziom całego oddziału, poprostu ten lekarz na którego trafiłam jest hmm..co najmniej dziwny:D nie ma za dobrych opinii, reszta personelu jest za to na 5;)
 
reklama
Troszkę się sytuacja rozwinęła, miałam rację i to były wody, dzisiaj po 4 odpłynęło ich już wiecej i były przezroczyste. Po badaniu przez położna zrobiły się różowe i lecą cały czas. Skurcze jak narazie mało bolesne, ale są;) a co do szpitala..to nie jest niski poziom całego oddziału, poprostu ten lekarz na którego trafiłam jest hmm..co najmniej dziwny:D nie ma za dobrych opinii, reszta personelu jest za to na 5;)
no to teraz trzymamy kciuki za szybkie rozwiązanie! Powodzenia ❤️
 
Troszkę się sytuacja rozwinęła, miałam rację i to były wody, dzisiaj po 4 odpłynęło ich już wiecej i były przezroczyste. Po badaniu przez położna zrobiły się różowe i lecą cały czas. Skurcze jak narazie mało bolesne, ale są;) a co do szpitala..to nie jest niski poziom całego oddziału, poprostu ten lekarz na którego trafiłam jest hmm..co najmniej dziwny:D nie ma za dobrych opinii, reszta personelu jest za to na 5;)


Widzisz, tak myślałam, że to już niebawem. Daj znać jak już bedziecie razem, powodzenia !
 
Do góry