reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sałatki i inne lekkie przekąski:)

Ja w niedzielę wypróbowałam małe co nie co na szybko, na słodką przekąskę idealne:tak::
6 paczek herbatników
1szkl cukru
1 Kasia
1szkl kaszy manny
2 łyżki kakao
1 litr mleka
cukier waniliowy;
W litrze mleka i Kasi i 1 szklanki cukru ugotować kaszke manną, wymieszać z kakao, pogotować, pomieszać dodać cukier waniliowy. Na blaszce ułożyć warstwę herbatników, polać gorącą masę, przykryć kolejna warstwa herbatników, polac polewą.
POLEWA: 2łyzki kakao, 0,5 szkl cukru pudru , 2 łyżki Kasi- rozpuści margarynę z cukrem pudrem, wymieszać z kakao, polać wierzch herbatników

gdy wystygnie włożyć na chwile do lodówki.

na sobote tylko ten zrobiłam ............. ciut za gęsta kaszka mi wyszła, bo wsypałam o łyzke za dużo................... nie chciałam jej zostawiać samotnie:-D............ ale ogólnie szybko, tanio i pysznie............... zajadali się i nic nie zostało:-)
 
reklama
na sobote tylko ten zrobiłam ............. ciut za gęsta kaszka mi wyszła, bo wsypałam o łyzke za dużo................... nie chciałam jej zostawiać samotnie:-D............ ale ogólnie szybko, tanio i pysznie............... zajadali się i nic nie zostało:-)
Tak lubię :-D:-D:-D;-)
Wczoraj wypróbowałam z delicjami i właśnie udało mi się załapać na ostatni kawałek do południowej kawki. Jednak osobiście wolę z samych herbatników.
 
dziewczyny, a ten gagulcowy placek jak zdejmowalyscie z blachy? t zn, odchodzil ladnie spod razem z herbatnikiem? mnie chyba za bardzo nasiakly herbatniki i sie rwie spod i zostaje na blaszce
 
dziewczyny, a ten gagulcowy placek jak zdejmowalyscie z blachy? t zn, odchodzil ladnie spod razem z herbatnikiem? mnie chyba za bardzo nasiakly herbatniki i sie rwie spod i zostaje na blaszce
Donkat, mi odchodził ładnie czasem zdarzył się jakiś uparty kawałek , który został na blaszce ale nie mogę narzekać
 
no to jak to zrobic, zeby te herbatniki tak nie namakaly? bo to przez to mi nie chialy odchodzic, tylko sie rwaly
 
w sumie to nie byla bardzo rzadka, chociaz moze jakby byla ciut gesciejsza, to by nie zaszkodzilo
 
reklama
Do góry