reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sałatki i inne lekkie przekąski:)

blimka

Wrześniowe mamy'07
Dołączył(a)
12 Styczeń 2007
Postów
978
Miasto
Dublin
Dziewczyny znacie jakieś dobre przepisy na pyszne i łatwe do zrobienia sałatki??
Ja sie dzisiaj obżeram sałatką z kiwi (kilka pokrojonych kiwi i bananów i troche jogurtu naturalnego) mniam mniam:D
czekam na jakieś Wasze szybkie przepisy
buźka
 
reklama
hej Blimka to Ja tez daję przepis na sałatkę z tuńczyka szybka i pyszna

Sałatka z tuńczyka warstwowa:

2 dużew cebule
puszka tuńczyka w sosie własnym
5 jajek ugotowanych na twardo
majonez
mała kostka sera

Wykonanie:
pokroić cebulką w kosteczke popieprzyć i posolić trochę, odsączyć wodę z tuńczyka tyle ile się da, osobno żółtko i osobno białko w kosteczkę, ser zetrzeć na grubym tarku.

Jak już składniki są przygotowane to można układać warstwami:
Najpierw cebulkę posmarować majonezem tak aby cebulka była przykryta potem tuńczyk i tak samo z majonezem, żółtko i warstwa majonezu, ser starty na tarku i majonez i już na samym końcu białko



 
od razu się wtrynię, że jakby Wam do głowy ser feta przyszedł - to tylko z pasteryzowanego mleka (z jakiego jest powinno być opisane na opakowaniu).
 
Melek fety nie można jeść bo można sie jakimś paskudztwem zarazić odzwierzęcym tak samo też nie wolno pleśniowych serów i sushi ja sie objadałam sushi a potem mi lekarka uświadomiła ze nie wolno surowych rzeczy. Fety też mi brakuje bo uwielbiam sałatki greckie
 
ja tez uwielbiam greckie salatki.. Ale ja dodam cos chyba najbardziej prostego co moze byc.. Pokrojony ogorek, pokrojony pomidor plus kupny sos do salatek koperkowo ziolowy.. Pyyyyyychaaa... obzeram sie ciagle :p
 
reklama
Do góry