reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sale zabaw dla dzieci

Dołączył(a)
10 Kwiecień 2013
Postów
2
Kochane mamcie! Nie widzialam tu takiego tematu, a wydaje mi sie niezwykle istotny... Do jakich sal zabaw chodzicie ze swoimi pociechami? Dlaczego właśnie te? jakie mają tam atrakcje, to nam pozwoli zajrzeć i przekonać się do miejsc gdzie jeszcze nie byłyśmy... Moim, a raczej Julci numerem jeden jest sala Zabaw Hipcio mieszcząca się przy ulicy Rzgowska 196a, ciągle doptytuje "mamo chodź do hipcia", uwielbia tam szaleć w basenie z kulkami, ścigać się autkami, pewnie dlatego, że wygrywa, czy bawić się w dom. Co do mojej opini i mie podoba bo jest dużo atrakcji i a ja mogę spokojnie wypić kawę... No i organizują urodziny o których juz marzy moja córka bo pozna Pana Hipcia... Proszę podzielcie się swoimi opiniami na temat łódzkich sal zabaw... Pozdrawiam mamusie
 
reklama
Za twoją rekomendacją wybrałam się z synkiem do Hipcia - czyste miejsce, miłe i mogę dobrej kawy się napić :) a i synkowi się spodobało, bo szaleje w tych kulkach :)
 
A ja z moją Marysią bardzo często chodzę do Baby Club Cafe na Widzewie. Są tam organizowane bardzo fajne zajęcia dla dzieci od nauki gotowania, przez zajęcia umuzykalniające, po lepienie z gliny :D Dzieciaki mają niesamowitą frajdę pod opieką wykwalifikowanych animatorek. A my z innymi mamami pijemy kawkę i plotkujemy. Także jak chcecie do naszego plotkarskiego grona dołączyć, zapraszamy :) Na ich stronce internetowej możecie się zapoznać z całą ofertą klubu Home - Baby Club Cafe - klubokawiarnia, zajęcia dla dzieci, imprezy i urodziny - www.babyclubcafe.pl
 
Zgadzam się z MolaAg z opinią o Baby Club Cafe w Łodzi. To bardzo fajne miejsce dla dzieciaków. Ja sprawdziłam je w tym roku podczas organizacji urodzin dla mojego Piotrusia. Mnie urzekło przede wszystkim niesamowite podejście do dzieci animatorek i właścicielek lokalu, które były bardzo zaangażowane w to, co robią i widać było, że najważniejszy jest dla nich uśmiech dziecka. Piotruś dostał strój Harrego Pottera i zgodnie z jego życzeniem sala przypominała wnętrza hogwarckiego zamku :) Dzieci małe zapewnione jedzenie i mnóstwo atrakcji, np. skręcanie balonów i zajęcia cyrkowe. Te urodziny na pewno na długo zostaną w pamięci mojego syna i jego kolegów.
 
Eee tam, ja wybrałam na urodziny dla syna Coco Cafe na Mokotowie i od czasu do czasu chodzimy do tamtejszej sali zabaw. Mały się bawi, a ja mam chwilę, żeby odpocząć, napić się czegoś ciepłego i poczytać książkę :D
 
My jakoś najczęściej chodzimy do kinderplanety w Manufakturze, ale jak przyjdzie tam kika grup przedszkolnych to ruszyć się nie ma gdzie...
 
reklama
Do góry