reklama

sale zabaw WARSZAWA

Temat na forum 'Miejsca przyjazne dzieciom' rozpoczęty przez Cypisek, 18 Listopad 2004.

1. Cypisek

Cypisek Początkująca w BB

ARCO (kręgle)
    Bitwy Warszawskeij 1920r.19
    tel.6687591

HOKUS POKUS
    ul.Powsińska 31
    tel.5503535

Powstańców Śląskich 126
    tel.5604242
    www.hokuspokus.pl

HULAKULA
    Dobra 56/66
    tel.5527500
    www.hulakula.com.pl

LAS VEGAS
    Ostrobramska 75c w Promenadzie
    tel.6113583

SALA ZABAW KUBUŚ
    Zamieniecka 90
    Centrum Szembeka wejscie od
    ul. Komorskiej
    tel.604 313 096

GALERIA MOKOTÓW (2p.)
    Wołoska 12
    tel.5439410

WODNY PARK
    Merliniego 4
    tel.8540130

INCA PLAY
    Blue City
    Al.Jerozolimskie 179
    tel. 311 75 11

więcej na : http://czasdzieci.pl/warszawa/katalog/dzi,9-sport_rekreacja,pod,78-sale_zabaw.html

Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 Sierpień 2010
  2. maria.safin

maria.safin Zaciekawiona BB

Dziękuję Cypisek za podanie adresów sal zabaw. Taki wypad dobrze urozmaica wypad do stolicy. Dzieciaki moga się w końcu wyskakać do woli w bajkowych salach pełnych atrakcji. Jkiś czas temu przypadkiem odkryłam a carrefourze przy trasie toruńskiej bajkolandię lub plac zabaw o podobnej nazwie. Dzieciaki, moje i znajomych , były w siodmym niebie.

3. reklama
  4. malgorzata78

malgorzata78 Początkująca w BB

Jestem mamą 3 letniego chłopca i 1,5 rocznej dziewczynki. Ostatnio odkryłam bardzo fajne miejsce w centrum handlowym "Reduta". Sala nazywa się ''Świat Zabawy". Jest mała, ale ma wiele plusów. Jest bardzo bezpieczna i przyjazna szczególnie dla małych dzieci. Często tam bywam i moje dzieciaki są bardzo zadowolone z zabawy. Poza tym, że są tam zjeżdżalnie, piłeczki, labirynty to jest jeszcze bardzo dużo zabawek. Serdecznie polecam mamom z maluszkami do 3 roku życia, chociaż z tego co wiem bawią się tam dzieci do 6 lat. Pozdrawiam :)

P.S. Dodam, że na plus działa również to, że na placu zabaw jest bardzo czysto (może to dlatego, że jest nowy), ale to bardzo ważne - przynajmniej dla mnie.

5. happyland

happyland Początkująca w BB

Zapraszam również do sali zabaw HAPPYLAND, jest bto wewnętrzny plac zabaw o powierzchni 450 m2, wspaniałe konstrukcje, baseny z kulkami, miejsce dla maluchów oraz kino!!!
    Zapraszamy na ul. Szkolną 34 w Łomiankach pod Warszawą, nasza strona internetowa to: www.happyland.waw.pl

6. loren1

loren1 Początkująca w BB

7. alibi

alibi Początkująca w BB

hej dziewczyny! byłam ostatnio ze swoim maluchem w nowej sali zabaw przy obozowej, a dokładniej, to na Radziwiu. Mieszkam niedaleko, więc pomyślałam, że sprawdzę jak to wszystko wygląda i... muszę przyznać, że choć sala nie jest wielka, to wcale się nie zawiodłam! Kameralnie i przyjemnie dla oka, dziecko nie jest przytłoczone ogromem konstrukcji i sali, ale ma dość miejsca do wybiegania się i pełni szaleństwa! Dodatkowo nie musiałam się bać o jego bezpieczeństwo, bo wszystko jest czyste i zabezpieczone. Na spokojnie można też wypić dobrą kawę, bo moim szkrabem zajmowała się pani z obsługi, z którą mój maluch chętnie i dobrze się bawił(sądzę też, że trochę ją wymęczył, ale Pani nie dała tego po sobie poznać:)) dodatkowym plusem jest też możliwość zabawy z dzieckiem na zjeżdżalniach i w kulkach w razie gdyby samo bało się wejść na górę. Następnym razem(bo taki na pewno będzie!) zabieram przyjaciółki z dziećmi. My odpoczniemy, a maluchy się wyszaleją.

Sala nazywa się Kidfun i jest godna polecenia! Pozdrawiam.:-)

8. mamelia

mamelia Początkująca w BB

ja mogę polecić salę zabaw w Centrum Rozwoju i Zabawy Skarbnica Talentów, np na Żoliborzu (przy Broniewskiego), ale mają jeszcze te sale w Zielonce, na Natolinie, Kabatach i Bemowie! Wyszaleją się tam i maluszki, i starsze dzieci :) jest kolorowo, atrakcyjnie i przyjemnie :)

9. Jadwiga1

Jadwiga1 Początkująca w BB

Witam,
    ja ostatnio byłam z dzieckiem na placu zabaw Chiccolandia w CH Promenada. Super plac, bardzo małemu się podobał i na pewno tam wrócimy. Ciężko go znaleźć, bo na II piętrze. Polecam wszystkim maluchom! :]

10. reklama
  11. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Witam
    A czy był ktoś może w nowej sali zabaw w CH Skorosze? Nazywa się to Kraina Zabawy Tęcza.Warta polecenia?

12. złociutkamama

złociutkamama Początkująca w BB

a ja ostatnio byłam ze swoją córcią w IncaPlay w BC, Olcia była zachwycona, w baseniku z piłakmi nie mogłam jej wyciągnąć:) Nie długo zbliżają się jej urodziniki i myślałam, żeby tam zorganizować jej przyjęcie, widziałam mają niezły wybór tematycznych salek. Organizował może ktoś z Was swojemu dziecku tam przyjęcie? Jak to wyglądało?

Poleć forum