reklama

salmonella, toksoplazmoza, HCV

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2014' rozpoczęty przez basiii, 5 Listopad 2013.

1. basiii

basiii Fanka BB :)

Zaczynam ten wątek bo od wczoraj wiem, że mam wszystko z listy. Basiii jestem i witajcie. To moja 3 ciąża (12.tc) termin (20 maj 2014) i do tydzień temu myślalam ze jestem zdrowa... Chyba potrzebuje wsparcia... nie chyba... Boje sie
    Jutro szpital zakażny 8.00 rano pozwole sobie dawać znac na bierząco co i jak.. mi ulży a moze komuś się przyda Bo pęknę...

2. Makao

Makao Fanka BB :)

basiii bądź dzielna. trzymaj się cieplutko. musisz wierzyć, że będzie dobrze.

3. reklama
  4. aesthete

aesthete Fanka BB :)

basiii​, trzymaj się! :* będziemy Cię wspierać jak tylko się da! na pewno uda się to przezwyciężyć, trzymamy kciuki :*

5. Natuszka21

Natuszka21 Fanka BB :)

Dołączam do kciuków dziewczyn, na pewno wszystko będzie w porządku. Trzymaj się. :*

6. perelka86

perelka86 Fanka BB :)

Ja też mocno trzymam kciuki.

7. sebata

sebata Zaciekawiona BB

ja tez dzis odebrałam wynik i miałam dodatni na przeciwciała hcv :(( ale lekrz mi powiedział zeby sie nie denerwowac... bo wcale to nie znacyz o obecnosci wirusa...i nie zagraza dziecku.. miałam robiony 2 pobranie krwi i czekam na wyniki

8. Makao

Makao Fanka BB :)

sebata, na pewno wynik jest błędny. nie martw się. ściskam.

9. basiii

basiii Fanka BB :)

Dziękuje dziewczyny. Za słowa otuchy
    Dziś 7.30 stawiłam się w przychodni przy szpitalu zakaźnym. Gdy powiedziałam Pani z rejestracji, że ja z salmonellą i toxo to dodała, że tylko mi jeszcze do kompletu HCV brakuje... Podałam jej papiery z dodatnim hcv... popatrzyła, powiedziała jakiś (brzydki) wyraz pod nosem i zamilkła... współczująco.
    Lekarka przegadała ze mną 50 minut. Wypytała o wszystko i wszystkie przewlekłe choroby. Wysłała mnie na ponowne badania na chyba wszystko... Pobrano mi 4 fiolki krwi. I czekam do przyszłego tygodnia. Powtórka badań wszystkich
    Czułam się zaopiekowana. Dam znać

10. reklama
  11. sagaa31

sagaa31 Fanka BB :)

Basii 3 mam kciukasy!!!;*

12. Megi*

Megi* Fanka BB :)

Basii - trzymam kciuki, będę zaglądać do wątku i sprawdzać co u Ciebie więc zdawaj relacje jak tylko bedziesz mogła. Mamy termin porodu na ten sam dzień:) powiem szczerze ze człowiek trochę traktuje te badania jak formalność a tu takie coś Ci sie przytrafiło. Trzymam kciuki i czekam na wiesci

Poleć forum