reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

salmonella, toksoplazmoza, HCV

basiii

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2005
Postów
183
Miasto
Inowrocław/Bydgoszcz
Zaczynam ten wątek bo od wczoraj wiem, że mam wszystko z listy. Basiii jestem i witajcie. To moja 3 ciąża (12.tc) termin (20 maj 2014) i do tydzień temu myślalam ze jestem zdrowa... Chyba potrzebuje wsparcia... nie chyba... Boje sie
Jutro szpital zakażny 8.00 rano pozwole sobie dawać znac na bierząco co i jak.. mi ulży a moze komuś się przyda Bo pęknę...
 
reklama
basiii​, trzymaj się! :* będziemy Cię wspierać jak tylko się da! na pewno uda się to przezwyciężyć, trzymamy kciuki :*
 
ja tez dzis odebrałam wynik i miałam dodatni na przeciwciała hcv :(( ale lekrz mi powiedział zeby sie nie denerwowac... bo wcale to nie znacyz o obecnosci wirusa...i nie zagraza dziecku.. miałam robiony 2 pobranie krwi i czekam na wyniki
 
Dziękuje dziewczyny. Za słowa otuchy
Dziś 7.30 stawiłam się w przychodni przy szpitalu zakaźnym. Gdy powiedziałam Pani z rejestracji, że ja z salmonellą i toxo to dodała, że tylko mi jeszcze do kompletu HCV brakuje... Podałam jej papiery z dodatnim hcv... popatrzyła, powiedziała jakiś (brzydki) wyraz pod nosem i zamilkła... współczująco.
Lekarka przegadała ze mną 50 minut. Wypytała o wszystko i wszystkie przewlekłe choroby. Wysłała mnie na ponowne badania na chyba wszystko... Pobrano mi 4 fiolki krwi. I czekam do przyszłego tygodnia. Powtórka badań wszystkich
Czułam się zaopiekowana. Dam znać
 
reklama
Basii - trzymam kciuki, będę zaglądać do wątku i sprawdzać co u Ciebie więc zdawaj relacje jak tylko bedziesz mogła. Mamy termin porodu na ten sam dzień:) powiem szczerze ze człowiek trochę traktuje te badania jak formalność a tu takie coś Ci sie przytrafiło. Trzymam kciuki i czekam na wiesci
 
Do góry