reklama

Salon kosmetyczny w Zielonej Górze...

Temat na forum 'Zielona Góra' rozpoczęty przez kolakinka, 23 Listopad 2012.

1. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

Dziewczyny jaki salon kosmetyczny polecacie w Zielonej Górze ? Macie taki swój sprawdzony do którego najczęsciej chodzicie na zabiegi ?

2. Cortina

Cortina Fanka BB :)

Pod filharmonia Gabriel p.Kamila :-)

3. reklama
  4. _lena

_lena Początkująca w BB

5. kolakinka

A czy znacie Panią Iwonę z cec-efekt na Wiśniowej ? Koleżanka ostatnio była tam na zabiegu z siostrą i strasznei jest zadowolona… Wiec tak sobie jeszcze pomyślałam o takim salonie.

6. gogoja

gogoja Fanka BB :)

Ja polecam salon Agelus na os. Zastaloskim (nie wiem jaka to dokładnie ulica ale na przeciwko Rzeźniczaka). Pani Bożena nie raz ratowała mnie z opresji ma skończone wiele kursów min wykonuje makijaż pernamentny, złuszczanie kwasami i mikrodermabrazje. Ceny moim zdaniem dosyć niskie a jakoś wykonania i atmosfera bardzo przyjemna ;) jak ktoś byłby zainteresowany podam numer telefonu ;)

7. Luk&Bella

Luk&Bella Zaciekawiona BB

ja polecam estetique studio - ul. Wyszynskiego
    Ula ma fajnie wyposazony salon, atmosfera kolezenska, a podczas zabiegu drzwi sa zamkniete - co bynajmniej mi pozwala sie zrelaksowac bo nikt mi za parawan nie zaglada ;p

8. 4kat26

4kat26 Początkująca w BB

Dziewczyny polecam Bella Donna przy pks Ułańska 2. Super salon,super młode dziewczyny posiadające fach w ręku. Indywidualne podejście do klienta. Wysoka kultura osobista. Godne polecenia

9. kolakinka

Słuchajcie dziewczyny, a czy któraś z Was moze miala wykonywany zabieg depilacji ?
    Tak sie własnie zastanawiam ale nie wiem sama czy tez uwzględnić tutaj depilacje bikini :)

10. reklama
  11. anna_kas

anna_kas Fanka BB :)

Koniecznie uwzględnić!! Super sprawa! Raz na pare tygodni masz spokój! Pierwszy raz boli strasznie a pozniej juz normalka!!! No u wszystkich rożnie) js polecam!!

12. luna89

luna89 Fanka BB :)

Jeżeli chodzi o depilację, polecam również tę laserową. Sama zainwestowałam w nią jakieś dwa lata temu i do teraz mam spokój. Z regularnej pielęgnacji chodzę co miesiąc na manicure w Tychach. Mam tam bardzo fajną panią kosmetyczkę, która zna moje potrzeby i gust, przez co świetnie dobiera mi kolory lakieru i trzyma moje skórki w ryzach :)

Poleć forum