reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Salon Kosmetyczny

reklama
a ja mam problem już od dawna męczy mnie taka wysypka na brodzie
lekarze najpierw leczyli mnie maściami sterydowymi ale zawsze po jakimś czasie wraca mocniej, mam już cały zestaw w szufadzie wszelkich możliwych maści
ostatnio trafiłam do Pani doktor Dermatolog (z doktoratem) i ta się nawymądrzaął nie wiadomo jak że to przez te sterydy, że mam trądzik różowaty i posterydowe zapalenie skóry (oczywiście skrytykowała leczenie innych lekarzy - bardzo tego nie lubię , mogła zachować dla siebie ironiczne uwagi) i ona najmądrzejsza przepisaął mi dietę i "cudowną" maść za 80 zł!!! po 2 tyg diety (której mam serdecznie dość) i stosowania maści wszystko bez zmian...powiem Wam że ta sytuacja już mnie wykańcza- nie dość że chodzę taka trendowata od paru miesięcy to jeszcze latanie po lekarzach i kupa kasy na leki idzie :no:
zastanawiam się już czy po prostu jakiś inny czynnik tego nie wywołuje - może kosmetyki któreś??? chociaż używam tych amych co zawsze i kiedyś nie uczulały, no ale spróbowałabym zmienić na coś typowego dla alergików- polecicie coś? krem i fluid przede wszystkim...
 
Baśka a może twoje kosmetyki, których używasz od lat trochę się tez zmieniły?! ja tak miałam z kremem kiedyś był ok a teraz mnie uczula niestety, musiałam oddać koleżance. Może masz uczulenie na nikiel ? podobno olej migdałowy dodawany do kosmetyków moze go zawierac. Dobry fluid ma firma AA, polecam do kupienia w aptece i cena tez ok. ja lubię ten M.U.S PODKŁAD UNIWERSALNY MAKE-UP STAR COSMETICS / Makijaż - Paatal.pl
 
a mi wreszcie przeszło - jak odstawiłam maść i olałam dietę - ale oczywiście Pani dr sobie przypisała wszystkie zasługi i nie dotarło do niej jak powiedziałam jak było...a jak zaprzeczałam temu co mówiła to powiedziała że jestem tzw trudny pacjent - no "uwielbiam" normalnie takich zarozumiałych lekarzy...no ale metodą prób i błędów widze że bardzo muszę uważać co jem, piję i czym się smaruję - bo już w piątek znów mi wyskakiwało ale szybko zeszło
 
reklama
Grunt, że przeszło. :-)
Lekarz czasem nie przyjmuje do wiadomosci, ze pacjent jest w stanie czasem sam dojść przyczyny i sam sie wyleczyć...
 
Do góry