reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Salon Kosmetyczny

reklama
no na paznokcie ja tez polecam przede wszystkim witaminki - skrzyp polny albo jakis zestawik...odżywki tez używam ale bez witamin chyba niewiele pomoże
Pati a ten jedwab to co to za cudo? jakaś firma robi? jak tego szukac?
 
Ja też jedwab polecam. Włosy są poprostu super po nim i łatwo się prostują jak ktoś używa prostownicy:tak:Najczęściej można kupić w salonach fryzjerskich :-)
 
Wlasnie-ja kupuje zawsze u fryzjera...Nie bede Ci pisala nazwy bo to zalezy jakimi dany salon kosmetyczny operuje kosmetykami...Moja buteleczka ma poj.100ml i kosztowala 50zl...Taka buteleczka starcza mi na 4 miesiace...Czesto sie zdaza ze fryzjezy sprezdaja male buteleczki w cenie ok.10zl...Mozesz taka ewentualnie na probe kupic jak bede reagowaly Twoje wlosy...Inaczej sie nie oplaca...
 
co do Sally Hansen to polecam bardzo lubię zarówno odżywki jak i lakiery z tej firmy są super skuteczne i trwałe :tak::-)
 
a balsmy do ciała????? czego uzywacie bo ja najbardziej lubie ostatnio serie Dove tą na noc - regenerujaca:-D:szok: i zapach ma przyjemy a to dla mnie nie mniej wazne niz dzialanie:tak:

bede zamawiac tez perfumy w stanach moze ktos reflektuje? ceny fajne średnio nie przkraczają 200 zł za 100 ml
 
Heh.- a balsamow mam akurat w szafce ok 6szt ..Mam Dove ten bialy i ten lekko brazujacy...I nawet sa oki...Mam tez garniera pomaranczowy i czerwony i ten pomaranczowy jak dla mnie moze byc...Mam tez Loreala taki seledynowy z dozownikiem i z tego jestem zadowolona...kupilam tez oliwke Penaten-wysuszyla mi w cholere skore...A teraz skonczyl mi sie balsam z AA-i ten jest moim faworytem...ladnie pachnie,ladna skora po nabalsamowaniu i przyjena w dotyku...Tylko nie moge znalezc opakowania-ale jest przezroczyste,na opakuwaniu napisane Produkt roku
2005 i balsa´m kolorku cos jak brzoskwinka...Ale lubie tez balsamy nivea:tak:szczegolnie latem-ten granatowy zostawia fajna powloke na skorze i jak sie jest ladnie opalonym opalenizna staje sie jeszcze raz tak ladnie widoczna i taka nasycona:-)
 
reklama
Do góry