reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Salon Kosmetyczny

ja obecnie sobie kupiłam jakąś nową mascarę z Avonu ma trochę dziwną szczoteczkę ale nie skleja rzęs więc jestem zadowolona :tak::-)

a z balsamów do ciała obecnie sobie kupiłam garniera czerwonego baaardzo fajny, a lubie tez nivea q10, dove ,i loreala :-)

polecam tez serię eveline na cellulitis tania a dobra oraz good-bye cellulite z nivea który w ostatnim teście konsumenta który oglądałam wygrał nawet z Diorem :tak::-)
 
reklama
Ja oglądałam ostatnio program o kobietach które myślą ze są grube i tam był zrobiony test kremów na celulit i właśnie byłam zaskoczona bo wygrał Nivea goodbye celulit. Inne i to naprawdę bardzo dobrych marek i takie z wyższej półki cenowej okazały się nieskuteczne:szok:
 
Kajka w Anglii też go kupisz, bo poleciła mi go właśnie moja siostra która też w Anglii sobie żyje byłka zachwycona jak miła skóra jest po nim i faktycznie przy systematycznym stosowaniu widać efekty:-)
 
Sylwia jesli o tuszach mowa to juz chyba gdzies to pisalam-przetestowalam ich cala mase i w koncu trafilam na swoj naj naj naj...Ogolnie mam krotkie rzesy i rzdkie dosyc dltego potrzebuje takiego 4w1...I jest to Helena Rubinstein-Lash Queen-Rewelacja normalnie-i co mi sie w nim podoba ze do ostatniej "kropelki" super sie nim maluje bo nie wysusza sie i nie robia sie jakies grudki....Kupilam tez go kumpeli na urodziny-jest mega zadowolona...:tak::-) Jaaa tez:-D
 
Syla looknij najpierw ile kosztuje u was i malnij se rzesy bo ja za tusze w polsce nie odpowiadam :eek: jakb co to -tzn.byl oki a cena wyrzsza to najwyzej Ci tu kupie i wysle z ciuszkami...
 
z tuszy Justka dostała od chłopaka swietny- kosztował tu "majatek"...nie wiedziałam i jak była w pl(ja wówczas tam mieszkałam) uzyłam i do niej.....ja tez chce ja tez..a ona Dora..TY wiesz ile on kosztował..K.-oszalał ....ale luz nie?..wiec sobie nie kupiłam, bo szkoda mi było kasy.NIe mam pojecia ile kosztuje w PL. Zobacze czy go jeszcze ma, jak tak spisze nazwe i podam jakby kogos zainteresował - bo jest zaaaaaaarąbisty!

co do specyfików anty cellulit, any"rozstep"..to POLECAM POLECAM - bo własnie uzywam:-pi jest suuper i widze - czuję efekty..(na noc - goooraco- parzy, na dzien - chłodzi) - spa bielenda - kosztuje ok 50 zł
 
reklama
Do góry