reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Salon Kosmetyczny

U mnie na szczęście komarów nie widać, tfu tfu :-) a po opalaniu to, co najłatwiej dostępne, czyli kosmetyki z Avonu. Raz jak się tak fest przypiekłam na solarium, to coś kupowałam w aptece, ale już nie pamiętam co to było.
 
reklama
ja po opalaniu nic nie uzywam...na komary z rezsta tez...ale kupilam fenistil na ukaszenia...dla mlodej nbo ona cala podrapana chodzi...mimo ze nad woda mieszkamy bardzoooo malo tu komarow...
 
Na komary, jak się da to nic, bo nie lubię tych wszystkich psiukaczy. A po opalaniu ostatnio taka piankę z pantenolem. Super sprawa, ale nie pamiętam nazwy. Na Mazurach została.
 
Pati ja sie wcale nie dziwie rakcji kosmetyczki...ale tez twojej tez nie bo faktycznie bardzo ladnie/subtelnie cie zrobily na to wesele. Mnie sie ta Twoja inna wersja w kazdym badz razie bardzo podobala:-)

Patrze, ze prawie wszyscy uzywacie czegos po opalaniu (my w sumie niczego ale moze cos zakupie). A jakich kosmetykow z filtrem uzywacie?

Mnie maz dzis przywiozl zamowienie z USA i ciagle sie nie moge nadziwic jaka roznica w cenie... (glownie Kiehl's i Clinique)
 
Ja na komary Off familly care i Sandre też tym smaruje ..... i o dziwo ostatnio komar na mnie usiad ł i odleciał ... nic nie zrobł .......:szok: Sandra też nie jest pogryziona.....


czyli skuteczne ........to na dworze :-D A w domu w każdym oknie mamy moskitiery
 
wczoraj sie opalilam! juz nie jestem taka blada;P...dzis moze tez jak te chury sobie pojda to wyskocze na ogrod...uwilebiam opalkone cialo!

i po jak piosalam mega ujedrnianie mnie czeka..teraz mowe Wam leze na boku...i wszystko mi sie odciska na ciele|:O..nigdy tak nie mialam - powiedzcie, ze to przez zgromadzona wode, a nie tluszcz!:D...normalnie gniote sie:D...w nocy jak wstalam i zobaczylam moje boki..az mi sie goraco zrobilo, czy to mi skora nei pekla:O...ale nie...poki co zero rozstepa...a nowe kremy mustella z pl jaada...i posciel dla malego..i buty Duski..i wiele wiele wiele ..ahahaha wiele innych rzeczy- jak mnie ciesza prezenty/paki z Polski!!! nie moge sie doczekac- to niczym Gwiazdka bedzie:D:D!
 
Dorcia tak ci juz zosatnie...bedziesz gruba,brzydka i nikt juz sie za toba nie obejzy :-D
a085.gif
 
reklama
Do góry