reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

SAMA NIE WIEM CZY TO PROBLEM

ewulka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
MÓJ SYNEK MA GRUDKI KOŁO ODBYTU.KIEDYS MIAŁ ZATWARDZENIA .BOJE SIE ŻE TO MOŻE KIEDYŚ PĘKNĄĆ I CO WTEDY?PORDŻCIE MI CO MAM ROBIĆ A ZABARDZO NIE CHCĘ ABY JAKIŚ LEKARZ TAM MU GRZEBAŁ!!!!!!!!POMOCY?

reklama

Agawa

Fanka BB :)
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Ewulka,
Udać się z synkiem do lekarza - tym bardziej, że piszesz, że sie boisz..

Dziuba

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
moim zdaniem to czy chcesz czy nie aby lekarz oglądał odbyt twojego dziecka jest nie uzasadnione, zadaj pytanie sobie samej, czy zdrowie twojego dziecka jest ważniejsze . Jeśli chodzi o zatwardzenia, to ja miałam ten sam problem z Alankiem ale zaczęłam podawać mu soki jabłkowo-miętowe( codziennie ) i samo mu się wyregulowało. Ja naoewno poszłabym z tym do lekarza gdybym miała choc cień niepokoju.

ewulka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
dziekuje wam za odpowiedzi.adaś narazie się regularnie wypróżnia.staram się mu dawać dużo owoców szczególnie jabłek.Dzis byłam u lekarza i niestety ale muszę postawić mu bańki >Jak wyzdrowiejemy to poważnie zastanowie sie nad tym problemem i przedewszystkim póściem do lekarza.pozdrawiam serdecznie

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry