reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

sama nie wiem

tabletek nie biorę 4 miesiące- także już powinno się wszystko unormalizowac. zawsze cykle miałam długości 28-30 dni, dziś mam dzień 33. od 30 dnia cyklu boli mnie brzuch jak na okres a okresu brak, tylko biała wydzielina 🤷🏻‍♀️ do tego już 2 dzień jakby zbiera mi się na wymioty ale nie wymiotuje. test robiłam 32 i 28 dnia cyklu, oba negatywne, ale nie robione z samego rana. miała któraś z was tak? co o tym sadzić?

reklama

frez.ja1987

Fanka BB :)
tabletek nie biorę 4 miesiące- także już powinno się wszystko unormalizowac. zawsze cykle miałam długości 28-30 dni, dziś mam dzień 33. od 30 dnia cyklu boli mnie brzuch jak na okres a okresu brak, tylko biała wydzielina 🤷🏻‍♀️ do tego już 2 dzień jakby zbiera mi się na wymioty ale nie wymiotuje. test robiłam 32 i 28 dnia cyklu, oba negatywne, ale nie robione z samego rana. miała któraś z was tak? co o tym sadzić?
Idź na betę, nie będzie wątpliwości.

Chociaż, jeżeli testy negatywne to objawy to nie objawy ciążowe. Te się pojawiają że wzrostem bety, więc gdyby objawy były ciążowymi to testy byłyby pozytywne.

Agata19922

Ja sytuację miałam taka że skonczylam, brać tabletki pierwsze 3 miesiące dostawałam normalnie. Miesiączkę a 4cykl mi, się tak porozwalał ze nie miałam miesiączki a staraliśmy się. Mężem o dziecko i myślałam że to ciąża ale testy beta negatywna a miesiączki nawet dwa tyg nie miałam i musiałam brać leki na wywołanie miesiączki i tak miałam dwa razy i człowiek już myślała że organizm już ok po tabletkach a jednak coś szwankowało dopiero po roku od odstawienia tabletek zaszlam w ciąże.

Agata19922

A co objawów to jak zaszlam w ciążę czułam się tam samo jakbym miała dostać miesiączki taki sam sluz a mdłości dopiero koło 8tygodnia ciąży

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
D Sama nie wiem:( Potrzebuję porady 6
E Matka-Sama nie wiem co myśleć II cz postu Potrzebuję porady 5
E Sama juz nie wiem.... Zwierzenia 5
agawhite Ząbek bez szkliwa? sama nie wiem co Wcześniaki 5
L Sama w ciąży, nie wiem co dalej :( Relacje rodzinne 8
K Sama nie wiem co robić Relacje rodzinne 3
Jusia22 Sama juz nie wiem co mam robić? Dzieci urodzone w listopadzie 2005 3
E SAMA NIE WIEM CZY TO PROBLEM Przedszkolaki 3
O Nie sama,ale samotna:-( Samotni rodzice 155
madziorek107 potrzebuje porady...brakuje mi sił..potrzebuje wparcia i poczuć, że nie ejstem sama :( Potrzebuję porady 6
I w wieku 22 lat zostałam sama z dwójką dzieci i w ciazy, nie mam ochoty już żyć !!! Archiwum Samodzielnych rodziców 3
I 22 lata, sama, trzecie dziecko w drodze a ja go nie chcę, nie mogę tak żyć.. Młodziutkie mamy 5
99Kasia Sama mama - gdy ojciec chce, ale nie może widywać się z dziećmi Archiwum Samodzielnych rodziców 4
M Sama w ciąży Potrzebuję porady 5
M Zostałam sama. Potrzebuję porady 254
S Sama z dwójką małych dzieci Potrzebuję porady 25
F Taka sama grubosc fałdu karkowego jaka była przezierność? Potrzebuję porady 0
M Test ciążowy... Już sama się gubię.... Ciąża, poród, połóg 47
Zankal31 Ciaza koncowka a zostalam sama ... Potrzebuję porady 6
D Zostalam sama Potrzebuję porady 12
A Czy kazda ciaza taka sama? Potrzebuję porady 6
F Boję się, że zostanę sama z dzieckiem. Relacje rodzinne 12
S Zostałam sama z malutkim dzieckiem Archiwum Samodzielnych rodziców 1
X 18stolatka sama w ciąży... Archiwum Samodzielnych rodziców 0
C Mam 17 lat i boję się, że zostanę sama .. Potrzebuję porady 7
S Zostałam sama z problemami. na kilka dni przed porodem... Archiwum Samodzielnych rodziców 3
A Zostałam sama z 4-miesięczną córeczką, jak sobie radzić? :/ Archiwum Samodzielnych rodziców 155
joanna153 Handmade'owy wątek, czyli zrób to sama :) Dzieci urodzone w październiku 2013 113
Pysia29d dziwne zachowanie 2,5 latka-aż sama schizuje Roczniaki i dwulatki 15
juulka Zostałam sama.. Porady prawnika 1
makitoza A ja chcę sama na podwórko !! Dzieci urodzone w 2003 roku 5
M św.Mikołaj :):):)czyli zrób sobie sama prezent.....:):):) Dzieci urodzone w marcu 2006r. 46
aniaslu Czy jeśli nie będzie już żadnego tabu, to życie stanie się łatwiejsze? Pytanie tygodnia 3
A Nie chce brać odpowiedzialności za dziecko Potrzebuję porady 27
M Czy poszlibyście na wesele, jeśli przyszła para młoda nie przyszła na Wasze wesele? Potrzebuję porady 13
A Test Nifty pro co sadzicie robic czy nie Październikowe mamy 2021 2
A Robic dalsze badania krwi czy nie? posrednie Ryzyko skorygowane Ciąża, poród, połóg 4
M Badania prenatalne- robić czy nie? Ciąża, poród, połóg 14
V Możliwe czy nie ? Potrzebuję porady 3
tymoniiwa1 Dwunastotygodniowe dziecko nie chcę jeść BB psychodietetyczka radzi mamom 204
Dorka150819 Nie wiem co myslec Potrzebuję porady 4
M Orvitelle - czy nie za wcześnie? Staramy się 6
G Co zrobić żeby się nie nakręcać ? Staramy się 4
J Test ciążowy 10 dni po stosunku, okres się spóźnia, nie wiem kiedy była owulacja Ciąża, poród, połóg 9
W Nie tyje w ciazy Ciąża, poród, połóg 11
N Ciągłe parcie na pęcherz tylko po położeniu się spać- nie ciąża Potrzebuję porady 1
K Ciąża zagrożona. Co wolno, a czego nie? Ciąża, poród, połóg 11
nowamloda12 Córka 16msc nie chce nic jeść Potrzebuję porady 10
Malia204 Test ciążowy - nie wiem co myśleć Staramy się 19
Angela9220 Dziecko nie śpi w nocy Spanie 7