reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sama nie wiem

Dołączył(a)
23 Sierpień 2020
Postów
10
tabletek nie biorę 4 miesiące- także już powinno się wszystko unormalizowac. zawsze cykle miałam długości 28-30 dni, dziś mam dzień 33. od 30 dnia cyklu boli mnie brzuch jak na okres a okresu brak, tylko biała wydzielina 🤷🏻‍♀️ do tego już 2 dzień jakby zbiera mi się na wymioty ale nie wymiotuje. test robiłam 32 i 28 dnia cyklu, oba negatywne, ale nie robione z samego rana. miała któraś z was tak? co o tym sadzić?
 
reklama
tabletek nie biorę 4 miesiące- także już powinno się wszystko unormalizowac. zawsze cykle miałam długości 28-30 dni, dziś mam dzień 33. od 30 dnia cyklu boli mnie brzuch jak na okres a okresu brak, tylko biała wydzielina 🤷🏻‍♀️ do tego już 2 dzień jakby zbiera mi się na wymioty ale nie wymiotuje. test robiłam 32 i 28 dnia cyklu, oba negatywne, ale nie robione z samego rana. miała któraś z was tak? co o tym sadzić?
Idź na betę, nie będzie wątpliwości.

Chociaż, jeżeli testy negatywne to objawy to nie objawy ciążowe. Te się pojawiają że wzrostem bety, więc gdyby objawy były ciążowymi to testy byłyby pozytywne.
 
tabletek nie biorę 4 miesiące- także już powinno się wszystko unormalizowac. zawsze cykle miałam długości 28-30 dni, dziś mam dzień 33. od 30 dnia cyklu boli mnie brzuch jak na okres a okresu brak, tylko biała wydzielina 🤷🏻‍♀️ do tego już 2 dzień jakby zbiera mi się na wymioty ale nie wymiotuje. test robiłam 32 i 28 dnia cyklu, oba negatywne, ale nie robione z samego rana. miała któraś z was tak? co o tym sadzić?

Ja sytuację miałam taka że skonczylam, brać tabletki pierwsze 3 miesiące dostawałam normalnie. Miesiączkę a 4cykl mi, się tak porozwalał ze nie miałam miesiączki a staraliśmy się. Mężem o dziecko i myślałam że to ciąża ale testy beta negatywna a miesiączki nawet dwa tyg nie miałam i musiałam brać leki na wywołanie miesiączki i tak miałam dwa razy i człowiek już myślała że organizm już ok po tabletkach a jednak coś szwankowało dopiero po roku od odstawienia tabletek zaszlam w ciąże.
 
A co objawów to jak zaszlam w ciążę czułam się tam samo jakbym miała dostać miesiączki taki sam sluz a mdłości dopiero koło 8tygodnia ciąży
 
Do góry