reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sama w ciąży

reklama
Witam
Ktoś dołączy? Przed 40tka, na pokładzie nastolatka i połowa ciąży za mną, niestety partner odszedł.
no co za chooy złamany
Wspólczuję :(
Ja niestety w trakcie staran.Wbijaj może na watki ciązowe - ta na pewno znajda się dziewczyny, które beda mogły wesprzec dobrym słowem.

Przesyłam uściski
 
Oj właśnie zobaczyłam...przytulam Cię mocno, wstrętne to z Jego strony....pisz na ciążowym też śmiało, wiadomo, że każdy woli o ciąży, ale przecież od tego jesteśmy, by się wspierać 😘
 
Masakra, mega współczuję. Życzę Ci aby ci się życie poukładało. Aby Twoje dzieci zaznały od Ciebie 2x razy więcej miłości a Ty od nich. A tego ch.ja żeby mu jaja pękły.
 
Masakra, mega współczuję. Życzę Ci aby ci się życie poukładało. Aby Twoje dzieci zaznały od Ciebie 2x razy więcej miłości a Ty od nich. A tego ch.ja żeby mu jaja pękły.
tym bardziej, ze on 42 lata bezdzietny. Poprostu mi żle z tym wszystkim. Dziękuje
 
Zobacz może tez na FB na projekt Przystanek Mama tam są informacje m.in. o bezpłatnym wsparciu psychologicznym dla mam w ciąży online
 
reklama
Do góry