reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samochód...

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
11 161
Nie wiem czy to dobre forum, ale zaryzykuje :p

Pewnie będę za jakiś niedługi czas myślała o zmianie samochodu. Potrzebuję głównie na dojazdy do pracy i wożenie dzieci do szkoły, ale także czasem może się zdarzyć jakiś wypad na kilka dni. Nie może być zbyt mały. Raczej nowy. Kwestia ceny - do przemyślenia.

Co polecacie?? Co Wam się podoba?

Mam swój jeden typ, ale chciałabym poszukać alternatywy.
 
reklama
Może Volvo xc 60 lub 90 terenowy. Na pewno pojemny dobrze trzyma się drogi na trasy w sam raz i jak to Volvo bardzo bezpieczny samochód.
Ooo tak Polecam volvo xc60 Sama jeżdżę i nie zamienilabym na inne Na początku bałam się że jest dla mnie zwyczajnie za duże że nigdzie nie będę mogła się zmieścić Zupełnie niepotrzebnie No i oczywiście ma spory bagażnik Przy dzieciach idealny
 
reklama
Subaru Forester to terenówka. Jeżeli chcesz się wybrać za miasto i poszaleć to jak najbardziej, ale myslę, że na dojazdy do pracy i szkoły to średnio się nadaje. I mało ekonomiczny. Skoda Superb po 2011 też jest ok. Ogromny bagażnik i wizualnie też ok. Mnóstwo miejsca na nogi z tyłu. Dzieci nie będą kopały w oparcie. Technicznie to jest Volkswagen, ale najlepiej unikać silnika 1,4 TFSI i FSI.
 
My mamy Renault Laguna 3. Laguna okryta złą sławą po 2, która jest królową lawet, to 3 jest bardzo udana i mało awaryjna... Dobra cenowo, bo ciężko sprzedać. Mamy rok i nic nam się nie zepsuło.
 
No więc dzisiaj odwiedziłam 2 salony (no w sumie 3).
1. Mazda - cx-3 i c30 moim zdaniem są małe... W grę wchodzi cx-5. Ale cena już dość wysoka. Faworyt moich dzieci.
2. Mitsubishi - jak wcześniej oglądałam outlandera, to powiedziałam sobie, że mitsubishi jest nie dla mnie. Ale nowy model Eclipse Cross jest do przemyślenia.
3. Subaru - jak zobaczyłam subaru XV, to stwierdziłam, że to jest auto dla mnie. Cena też jeszcze do zaakceptowania. Ale zawsze musi być jakieś "ALE". Otóż auto ma 114KM i wolnossący silnik benzynowy... No jeśli to nie przyspiesza, to nie będzie niestety dla mnie...

Zdawać Wam relacje z moich poszukiwań?
 
reklama
No więc dzisiaj odwiedziłam 2 salony (no w sumie 3).
1. Mazda - cx-3 i c30 moim zdaniem są małe... W grę wchodzi cx-5. Ale cena już dość wysoka. Faworyt moich dzieci.
2. Mitsubishi - jak wcześniej oglądałam outlandera, to powiedziałam sobie, że mitsubishi jest nie dla mnie. Ale nowy model Eclipse Cross jest do przemyślenia.
3. Subaru - jak zobaczyłam subaru XV, to stwierdziłam, że to jest auto dla mnie. Cena też jeszcze do zaakceptowania. Ale zawsze musi być jakieś "ALE". Otóż auto ma 114KM i wolnossący silnik benzynowy... No jeśli to nie przyspiesza, to nie będzie niestety dla mnie...

Zdawać Wam relacje z moich poszukiwań?
Pewnie, a jaka pojemność silnika Subaru?
 
Do góry