reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samoistne poronienie

Dołączył(a)
1 Wrzesień 2019
Postów
1
Witam jestem tutaj nowa i pisze pierwszy raz by zapytać was drogie Panie i dowiedzieć się czy ktoś się spotkał z czymś podobnym Mam 29 mam i z narzeczony zdecydowaliśmy się na dziecko długo staraliśmy się i w końcu się udało przy pomocy lekarzy i leków ( clomid + ovitrelle ) była to moja pierwsza ciaza która się nie nacieszyłam długo bo ja szybko straciłam czułam się bardzo osłabiona dostałam temperatury poszłam do lekarza pierwszego kontaktu . Zalecił mi bym zrobiła ten na Covid i się potwierdziło . Miałam Covid i nie długo po tym wszystkim straciłam ciąże był to między 1-2 tygodniem
Czy Covid mogł się przyczynić do straty ciąży ? Co o tym myślicie . Upłynął prawie rok a ja nadal nie mogę się po tym pozbierać boje się zajść w kolejna ciaza ( ta strata mnie bardzo boli)
 
Ostatnia edycja:
reklama
1-2 tydzień ciąży to czas owulacji 🤔
Czy mówisz o 3-4 tc?
Ciężko powiedzieć co jest przyczyną tak wczesnych poronień. Najczęściej wady genetyczne zarodka, nieprawidłowa implantacja i czy problemy z nasieniem.
Każda infekcja nawet chory ząb może przyczynić się do poronienia.
Niekoniecznie ma sens roztrząsać co poszło nie tak bo nigdy nie poznasz odpowiedzi na 100%.
Jakkolwiek okrutnie to brzmi jednorazowe i wczesne poronienie to po prostu brutalna statystyka, która dotyka miliony kobiet
 
Na tak wczesnym etapie mogłaś nawet wyłapać biochemiczna ciążę, czasami tak się zdarza . Nie raz nawet o tym nie wiemy ale tak jest . No co mogę Ci doradzić , rozmowę z psychologiem lub terapeuta i rozmowę z mężem czy jesteście oboje gotowi aby wznowić starania
 
Do góry