reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samonakręcanie i Wujek Google w ciąży

Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
11
Sama jestem na siebie zła, ale niestety co zobaczyłam to nie odzobacze.. to moja 3 ciąża, pierwsza to od poczatku wymioty itd, druga nieco spokojniejsza bol piersi od początku, mdłości pojawiły się później. Tym razem wiedziałam bo czułam ból w dniu implantacji, potem zrobiłam test - pozytyw ale blady, po 3 dniach - dzień po dniu @ nadal blady ale jednak lepiej widoczny, kolejny zrobiłam po tygodniu wieczorem piękna ciemna kreska. Z tego wniosek że hormonu coraz więcej, ale..... i te ale strasznie mnie stresuje. Mdłości raz mam raz nie, piersi bolały coraz bardziej a potem przestały(leciutko bolą gdy nagniote na nie), i to w sumie wszystkie moje ciążowe dolegliwości. Kilka dni temu miałam dużo sluzu na bieliźnie ale od tego czasu praktycznie nic. Do lekarza jeszcze 2 dni musze poczekać. To dopiera 6tc. Wiem że część z was powie mi że przesadzam i mam się cieszyć, ale zdążyłam już poczytać o obumarciu ciąży i związanych z tym zaniku dolegliwości ciążowych. Proszę uspokojcie mnie trochę, bo sama ze sobą nie daje rady, chciałabym przespać ten czas do wizyty, boje się usłyszeć coś złego..
 
reklama
przecież czasem dolegliwości nie ma wcale, przy dwójce dzieci raczej czasu nie przespisz, ale może zajmij go tak intensywnie, żeby nie myśleć za dużo. Może melisę pij?W mojej ciąży cały czas górki i dołki z samopoczuciem. Pod koniec tylko stale bolał mnie odcinek piersiowy kręgosłupa.
 
Ja jestem w 8tc i mdlosci mam przez 2 dni potem znikaja a za pare dni znowu sie pojawiaja...i tak od 3 tygodni. Za pierwszym razem jak zniknely mdłości oraz bol piersi a do tego pojawilo sie plamienie to spanikowana gnalam do lekarza...i co? Okazalo sie że wszystko jest ok :) takze teraz jak mdlosci znikaja to juz tak nie panikuje :)
 
Myślę, że powinnaś się troszkę uspokoić. Teraz już nic nie zależy od Ciebie. Musisz po prostu myśleć pozytywnie, a wiem jakie to trudne bo ja sama jeszcze kilka dni temu świrowałam. W poprzedniej ciązy minęły mi objawy z dnia na dzień i niestety w 8tc doszło do obumarcia ciąży. Teraz jestem w 11 tc i dolegliwości ciążowe są minimalne. Jestem senna i czasami mnie mdli, ale to też nie codziennie. Jednego dnia te objawy są, a drugiego nie ma. I wiem, że jest wszystko w porządku, bo mam detektor tętna płodu i maluszka pięknie słychać.
Jak sama widzisz nie ma reguły..
Moje piersi na żadną ciążę nie reagowały. Lekko powiększone, bez bólu. Nawet stanika nie musiałam nowego kupować.
Nie martw się na zapas. Kiedy idziesz na usg?
 
U mnie na głodniaka pojawiają się mdłości właśnie wyciągam kanapkę bo nie wytrzymałam. Wiem że swiruje... usg i wizyta pojutrze
 
Sama jestem na siebie zła, ale niestety co zobaczyłam to nie odzobacze.. to moja 3 ciąża, pierwsza to od poczatku wymioty itd, druga nieco spokojniejsza bol piersi od początku, mdłości pojawiły się później. Tym razem wiedziałam bo czułam ból w dniu implantacji, potem zrobiłam test - pozytyw ale blady, po 3 dniach - dzień po dniu @ nadal blady ale jednak lepiej widoczny, kolejny zrobiłam po tygodniu wieczorem piękna ciemna kreska. Z tego wniosek że hormonu coraz więcej, ale..... i te ale strasznie mnie stresuje. Mdłości raz mam raz nie, piersi bolały coraz bardziej a potem przestały(leciutko bolą gdy nagniote na nie), i to w sumie wszystkie moje ciążowe dolegliwości. Kilka dni temu miałam dużo sluzu na bieliźnie ale od tego czasu praktycznie nic. Do lekarza jeszcze 2 dni musze poczekać. To dopiera 6tc. Wiem że część z was powie mi że przesadzam i mam się cieszyć, ale zdążyłam już poczytać o obumarciu ciąży i związanych z tym zaniku dolegliwości ciążowych. Proszę uspokojcie mnie trochę, bo sama ze sobą nie daje rady, chciałabym przespać ten czas do wizyty, boje się usłyszeć coś złego..
Mam nadzieję, że to cię uspokoi, że ja podczas mojej ciąży do ukończenia 3 msc nie miałam właściwie żadnych dolegliwości. No może leciutkie mdłości, które zapijałam czystą wodą i było super. Jakby nie brak miesiączki to w życiu bym w tę ciążę nie uwierzyła, bo to co jest u ginekologa na monitorze to wiadomo, na tym etapie ja tam nic nie widzę.
Także głowa do góry i zbanuj sobie na jakiś czas wujka Google . Wiesz że teraz dobre nastawienie jest bardzo dla was ważne. Rozumiem że niepokoi cię różnica pomiędzy teraz a poprzednimi ciążami ale pamiętaj - każda jest inna!
 
Mam nadzieję, że to cię uspokoi, że ja podczas mojej ciąży do ukończenia 3 msc nie miałam właściwie żadnych dolegliwości. No może leciutkie mdłości, które zapijałam czystą wodą i było super. Jakby nie brak miesiączki to w życiu bym w tę ciążę nie uwierzyła, bo to co jest u ginekologa na monitorze to wiadomo, na tym etapie ja tam nic nie widzę.
Także głowa do góry i zbanuj sobie na jakiś czas wujka Google . Wiesz że teraz dobre nastawienie jest bardzo dla was ważne. Rozumiem że niepokoi cię różnica pomiędzy teraz a poprzednimi ciążami ale pamiętaj - każda jest inna!
Wszystko fajnie ale to wypowiedź z 2018 roku 🤷‍♀️
 
reklama
reklama
Do góry