reklama

Samoopalacze i kremy brązujące

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez Keiti, 31 Marzec 2011.

1. Keiti

Keiti Początkująca w BB

witam, czy mogłybyście polecić bezpieczny dla kobiety w ciąży samoopalacz, albo najlepiej krem brązujący? Wiadomo ze na solarium nie można się opalać, ale też nie można pozostać bladym jakby się sprawiało wrażenie chorej :-)
    wiem, że niektóre składniki w kosmetykach mogą szkodzić - np. niektóre kwasy mogą wywoływać poronienia.
    a jakich bezpiecznych wy używacie? i czy mają jakąś informację na opakowaniu?

2. martaik

martaik Fanka BB :)

Odradzam takie kremy, poniewaz ze wzgledu na szalejace hormony mozesz byc mamusią w brązowe kropki:) Skóra kobiety ciezarnej reaguje na takie wynalazaki inaczej i i naprawde lubia sie robic plamy:( moja przyjaciolka zrobila sie samoopalaczem bedac w ciazy na wlasny slub i wyglądala koszmarnie:( proponuje wystawic buzie do slonca, pamietajac ze brzuszek przed sloneczkiem musi byc zakryty:)

3. reklama
  4. Keiti

Keiti Początkująca w BB

Ale słoneczko troche kiepskie ;) A właśnie słyszałam o tym,że skóra nierównomiernie wchłania te kremy,ale mimo wszystko chciałabym wypróbować te rekomendowane. Na początku ciąży leżałam w szpitalu-prawie poroniłam, ale teraz zdrowiejemy razem z maleństwem i zaczynam czuć się dobrze. Mimo że nadal muszę leżeć i wypoczywać w domu, to nie chcę nadal wyglądać jak chora:) Zwłaszcza że kiedyś często chodziłam na solarium i teraz czuję się źle z bladą skórą... :(
    Proszę o jakąś nazwę bezpiecznego kosmetyku, wyślę męża po zakup ;)

5. grapila

grapila Zaciekawiona BB

Ja zamiast chodzić na solaria itp.wolę smarować się balsamami brązującymi. l teraz mam Perfecty i jest bardzo dobry, bo nie mam smug. Co jest w moim wypadku szokiem :D

6. Nastka88

Nastka88 Zaciekawiona BB

Na solarium można czasami pójść, byle nie za często i nie w ciąży. Na co dzień łagodnie też brązuje balsam Dove.

7. bajkowa

bajkowa Fanka BB :)

moja kolezanka stosowała do twarzy takie husteczki brązujące Dax Cosmetix

8. sara_mama

sara_mama Zaciekawiona BB

Chusteczki sa okej, ale tylko do twarzy, na rękach zostaja po nich okropne plamy! Ja najbardziej lubiłam balsam brązujący garniera, niestety go wycofali z produkcji:-(. Całkiem niezły jest balsam Lirene, albo z Avonu (przynajmniej ładnie pachnie).

9. karusia87

karusia87 Zaciekawiona BB

Ja używałam najpierw mleczko nawilżająco- brązujące z yves rocher, ale je wycofali, a potem samoopalacz w sprayu z tej samej firmy. Stosowałam go raz w tygodniu. Zawsze w niedzielę robiłam peeling a potem nakładałam samoopalacz. Przy regularnym stosowaniu uzyskałam naprawdę ładną, złocistą opaleniznę :-)

10. reklama
  11. Aniusia21

Aniusia21 Początkująca w BB

W ciąży odradzałabym uzywanie jakichkolwiek kremów. Przecież można wytrzymać te kilka miesięcy....lepiej nie kusić losu

12. evalon

evalon Początkująca w BB

samoopalacze mają zbyt dużo aktywnych składników, nie wiadomo też ile z nich przenika głębiej do skóry. Raczej unikałabym tego typu kosmetyków w ciąży.
    Pozdrawiam

Poleć forum