reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie mamy - dolegliwości fizyczne i nie tylko...

dzieki dziewczyny, na prawde swietnie ze mozna sobie tak pogadac i pomarudzic troszke.
maria.uk
u mnie jutro dobije 8 tydzien i wlasnie jakos moje piersi przestaja byc az tak wrazliwe, wiec jeszcze chwilka i bedzie lepiej
jak wasze samopoczucie? ja polecam ruch, na prawde poprawia samopoczucie, cwiczylam przed ciaza i teraz tez staram sie ruszac jak najwiecej, nawet po calym dniu w pracy kiedy wracam do domu padnieta pol godzinki gimnastyki poprawia mi humorek i dodaje energii, na prawde warto (wiem ze czasem ciezko ruszyc tylek z kanapy nawet bez bycia w ciazy ale jak juz sie ruszy czlowiek to na prawde swietnie potem sie czuje)
ok kobitki zycze wam milego wieczoru poglaszczcie swoje brzuszki ode mnie i do uslyszenia
 
reklama
Popieram! Wczoraj byłam na rolkach i dzisiaj czuję się o wiele lepiej :)))) Zaczynam się gimnastykować od jutra, tylko muszę sobie poczytać jakieś porady dla ciężarnych :-D
 
maria.uk ja tez tak mialam w 4tc tylko bolace sutki a od wczoraj doszly mnie bole piersi na wieczor robia sie takie pelniejsze i obolale :tak: oczywiscie apetyt rosnie ale staram sie nie jesc za dwoch a dla dwoch :tak: WC tez co chwilke musze odwiedzac,bo jak dluzej nie pojde zrobic siusiu to zaczyna pobolewac brzusio :tak: Na szczescie nie mam nudnosci i nie puszczam pawikow,caasem mnie mdli po jakims jedzeniu ale to wszystko :tak:
onanana mam nadzieje ze ten napoj Ci pomoze ale pewnie tez zeby zadzialal to bedziesz musiala go pic pewnie przez pare dni tak zeby organizm zalapal co i jak no albo tez zadziala od razu :tak::-)
totus witam Cie serdecznie no i wielkie gratki :-D
 
Witajcie dziewczynki :) Przyszłam przywitałam się i tyle było mnie widać, a to dlatego, że przez ostatni weekend obchodziliśmy 5 urodziny naszego Szymonka. W piątek bawilandia z dzieciakami, w sobotę dziatkowie :) Obiecuję poprawę :)
Wszystkie mamy podobne dolegliwość....nie pocieszające....ale wspierające.
Moim problemem są: (to mała litania) nadwrażliwe piersi (nie mogę się do męża normalnie przytulić), zaparcia (żaden z wyżej wymienionych pomysłów mi nie pomaga, podejrzewam, że będzie to moim problemem do końca ciąży, tak samo jak przy pierwszym synu), mdłości (wędrujące, łapią mnie kilka razy dziennie) i senność. Dziewczyny mogłabym spać 24 godziny na dobę...wstaję zmęczona i równie śpiąca kładę się spać, mimo tego, że w ciągu dnia mam co najmniej 2 głębsze odpoczynki (od razu wchodzę w fazę rem). Ale co tam.... kiedyś minie :)
 
u mnie pierwszym objawem bylo zmeczenie-zasypialam o 21.00 na sofie i moglam spac do 6.00 nastepnego dnia jak mnie dzieci obudzily.wczoraj tez cos ogladalismy i padlam o 22.10.maz nawet nie komentuje tylko mnie wysyla do lozka.
i mimo ze to dopiero 4 tydzien to budze sie okolo 4-5.00 rano do ubikacji.tego nie pamietam z poprzednich ciaz:confused2:
i jeszcze jedno-myslalam ze moze zjadlam cos i mam taki luzny stolec ale trwa to juz prawie 1.5 tygodnia wiec chyba z powodu ciazy.
 
Ojjj agutek to mamy podobne problemy z piersiami, bo moje są też takie czułe,żeciężko mi spać bez stanik, bo jak tylko dotkne ich to strasznie bolą :/
 
Ja też jestem o wiele bardziej senna. Mam też większy apetyt od samego początku, gdy się dowiedziałam - na początku myślałam, że to stres ale utrzymuje się to już prawie miesiąc ;)
Na razie nudności przestały mnie męczyć. Ciekawe, czy to z powodu odpowiedniej diety, bo w końcu jem tylko to, na co mam ochotę i jak mnie odrzuca, to po prostu się nie zbliżam.
Piersi bolą, ale co jakiś czas - raczej pulsują przez chwilę i to wszystko. Zaparć nie mam, mam za to odwrotny problem, ale ujawniła mi się w ciąży moja znajoma choroba jelit, więc to prawdopodobnie właśnie to. Plecy prawie już nie bolą, ciekawi mnie, czy w dalszej ciąży po prostu ból jajników ustaje.
Przestraszyłam się dwa dni temu, że nagle mi wszystkie objawy odeszły, ale wczoraj było USG i jest dobrze :)))))
A humorek świetnie, choć czasem mam straszne napady złego nastroju, ale staram się powstrzymywać, bo odbija się na bogu ducha winnego A. :-D
 
reklama
mnie brzuchol pobolewa, ale czesto wlasnie bo pechez pelny:-) sex mam zabroniony i sport takze. Ale i tak teraz jestem tak leniwa ze szok. No i mdllosci nie tylko poranne ale na razie na szczescie bez wymiotow nadal;P:-p
 
Do góry