reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie mamy - dolegliwości fizyczne i nie tylko...

reklama
Witam serdecznie :) U mnie dziś śliczna pogoda :) Jestem już po pierwszej ogromnej fali mdłości na szczęście bez wymiotów. Jest nieźle.
 
A u mnie pogoda senna... i tak też się czuję... (choć spałam od 21- 9.30 :-p)
ale to fakt... jakaś taka kopnięta chodzę od jakiegoś czasu... nie mogę się jakoś tak porządnie skupić...

Co do innych dolegliwości, to nieczęsto do kibelka (ale to też już moja taka natura...(choć dziś troszkę ulżyło, może dlatego, że zjadłam wczoraj 8 gołąbków... mmmmm uwielbiam... :-p)), piersi troszkę, ale tylko troszkę mniej doskwierają... Czasem poboli krzyż... iii zieeeewanieeee...

ponko
co do humoru, to też jakaś taka drażliwsza jestem... i też obrywa się osobom trzecim... głównie mojemu przyszłemu... :-p :-D no cóż... chyba tak już to musi być... :-p
 
U mnie dzis lekkie wirowania w glowie bo rano bylam na pobieraniu krwi a po tym nie moge dojsc do siebie przez dlugi czas.

Czuje lekka zgage czy mdlosci ale zazwyczaj pomaga zjedzenie cukierka albo chrupeczka :)
Tak wiec jest w porzadku, jak gdyby nigdy nic :)
 
U mnie kolejny dzien tez bez zmian, czuje sie bardzo dobrze, zadnych mdlosci. Nawet persi mnie mniej bola, czyli byle tak dalej :)
 
U mnie ciąża idealna jak na razie, objawy są, ale nie są zbyt dokuczliwe, jedynie często mi się słabo robi.

Za to dziś forma kiepska, córa od 2 dni chora i zarywam przez nią nocki - najchętniej wróciłabym do łóżka... ;-)
 
ja to zmulona jestem masakrycznie. Nic mi sie nie chce i do tego mnie mdli:-D ale i tak zaraz sobie jakies kanapeczki zrobie bo glodna jestem hehe
 
Mnie najczęściej mdli właśnie z głodu. Tylko jak jestem głodna muszę zjeść coś wyrazistego, bo inaczej nie przejdzie i mdłości tylko się nasilą. Dzisiaj pierwszy raz od 4 dni się znowu z nimi spotykam. Trzeba było tak się całemu światu nie chwalić, że nagle jest lepiej :-D
 
reklama
Ja to dzisiaj zamulam :eek: wczesnie rano wstalam dzisiaj bo bylam u mojego GP dalam im troszke siuskow do wyslania do szpitala no i teraz czekac :tak: Pogoda nie jest zla,ale chyba mam niskie cisnienie bo spac mi sie chce i taka slaba jakas jestem :eek:
Leika zdrowia dla coreczki zycze obu jak najszybciej wrocila dziewczyna do formy :tak::-)
 
Do góry